TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Interneto tinklaraščių rašytojai akredituojami prie Vyriausybės

Vyriausybė
Gedimino Savickio nuotr. / Vyriausybė
Šaltinis: 15min
0
A A

Interneto tinklaraščių kūrėjams (vadinamiems „blogeriams“), rengiantiems informaciją apie Vyriausybės darbą, yra suteikta teisė gauti akreditaciją prie Vyriausybės.

Akreditavimo prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės taisyklėse, patvirtintose dar kovo mėnesį, nurodama, kad „akredituojami viešosios informacijos rengėjai ir (ar) skleidėjų atstovai (taip pat interneto tinklaraščių kūrėjai), reguliariai rengiantys informaciją apie Lietuvos Respublikos Vyriausybės darbą“, teigiama Vyriausybės pranešime spaudai.

„Blogeriams ir žurnalistams taikome lygias teises dirbti Vyriausybėje. Kviečiame tinklaraštininkus akredituotis ir analizuoti Vyriausybės darbą savo interneto dienoraščiuose. Vertiname tinklaraščius už ir objektyvumą ir dažnai teisingą kritiką“, – sakė Laurynas Bučalis, Vyriausybės komunikacijos departamento direktorius.

Suteikiant galimybę gauti akreditaciją ir interneto tinklaraščių autoriams, siekiama Vyriausybės veiklos atvirumo, priimamų sprendimų skaidrumo, taip pat atsižvelgiama į nuolat didėjančią informacinių technologijų, interneto plėtrą, sudarančią sąlygas operatyviai gauti informaciją iš kuo įvairesnių šaltinių.

Akreditavimo prie Vyriausybės taisyklėse nurodama, kad akredituojami tie internetinių tinklaraščių kūrėjai ir informacinės visuomenės informavimo priemonių valdytojai, jų atstovai, kurių visuomenės informavimo priemonėse analizuojama Vyriausybės veikla ir (ar) apie ją informuojama ir kurių visuomenės informavimo priemonės akreditacijos prašymo suteikimo metu yra veikiančios ir viešai prieinamos.

Su visomis viešosios informacijos rengėjų akreditavimo taisyklėmis prie Vyriausybės galima susipažinti Vyriausybės interneto tinklalapyje (www.lrv.lt), skiltyje „Skelbimai – Žurnalistų akreditacija“.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min