Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 26, 08:34

„Investuok Lietuvoje“ vadovu paskirtas Mantas Katinas

Pirmadienį viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Mantas Katinas.
„Investuok Lietuvoje“ logotipas
„Investuok Lietuvoje“ logotipas

M. Katinas yra dirbęs bendrovėje „TEO LT“ skaitmeninio verslo plėtros vadovu, anksčiau šioje bendrovėje vadovavo Reklamos departamentui. Taip pat yra dirbęs projektų vadovu įmonėje „Pro Group“ ir žurnalistu UAB „Veido“ periodikos leidykloje. M. Katinas Vilniaus universitete yra įgijęs žurnalistikos bakalauro laipsnį ir ISM vadybos ir ekonomikos universitete bei Norvegijos vadybos institute BI – vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

2015 m. sausio 8 d. M. Katinas laimėjo konkursą eiti VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas. Konkurse dalyvavo 9 pretendentai, jie turėjo pateikti savo privalumų sąrašą, nurodydami dalykines savybes ir įgūdžius bei savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą. Į VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas M. Katinas paskirtas 2015 m. sausio 22 d. ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ yra Ūkio ministerijai pavaldi tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, siekianti didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų, kaip optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min