Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gegužės 12d. 11:44

Irena Degutienė: jeigu ne Arūnas Valinskas, po 2008 metų rinkimų būtume likę opozicijoje

Irena Degutienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Irena Degutienė

Seimo narė konservatorė Irena Degutienė tikina – jeigu ne Arūnas Valinskas ir jo sukurta Tautos prisikėlimo partija, Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai po 2008 metų Seimo rinkimų greičiausiai būtų likę opozicijoje.

„Dabar, retrospektyviai, aš galiu tik pasakyti – jeigu ne Arūnas Valinsko vadovaujama Tautos prisikėlimo partija, ir jeigu jie nebūtų atėję į tą koaliciją 2008 metais, taigi mes, ko gero, būtume likę opozicijoje. Neužteko vien tik liberalcentristų ir Liberalų sąjūdžio“, - sakė I.Degutienė.

Jos teigimu, pasirinkimas tuomet buvo labai mažas.

2008 metais konservatoriai valdančiąją koaliciją sudarė su Liberalų ir centro sąjunga, Liberalų sąjūdžiu, Tautos prisikėlimo partija.

Tokias mintis I.Degutienė išsakė sekmadienį konservatorių partijos suvažiavime rodytame filme apie konservatorius, mininčius dvidešimtmetį.

Suvažiavimo pradžioje partiečiai pasveikino Andrių Kubilių, perrinktąjį konservatorių partijos lyderį. Nuo dabar jis oficialiai pradeda naują dviejų metų partijos pirmininko kadenciją.

Partiečiai A.Kubiliui šia proga padovanojo medaus.

„Visi puikiai žinome, kad mūsų partijos pirmininkas yra nežmoniškai darbštus. Tai simbolizuoja ne tik jį, kaip patį, bet ir mūsų visą partiją. Partija skaitlinga, visi ištikimi tėvynei ir darbštūs. Tai kaip dūzgiantys avilys. Visi po truputį nešam į Lietuvos iždą, Lietuvos avilį. Palinkėkime sveikatos pirmininkui – kasdien po šaukštelį medaus, kuris tikrai nepakenks“, - kalbėjo Raimundas Alekna.

Sekmadienį konservatoriai ketina svarstyti pratęsti partijos pirmininko kadenciją nuo dviejų iki keturių metų. Jei pasiūlymui bus pritarta, partijos pirmininko rinkimai bus rengiami kartu su rinkimais į Seimą 2016 metais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min