Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 07:00

Įrengiama vaikų žaidimų aikštelė glumina vilniečius: kodėl čia veža statybinį laužą?

Vežamų žemių akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Vežamų žemių akimirka

Vilniaus Viršuliškės netrukus turės dar vieną vaikų žaidimų aikštelę. Tačiau jos įrengimo darbai vietos gyventojams kelia klausimų. Kaip 15min pasakojo Kęstutis, toks įspūdis, kad šiuo metu čia vežamos ne tik žemės, bet ir statybinis laužas. Ir niekas gyventojams nesiteikia paaiškinti, kas čia numatyta – seniūnijoje esą niekas nežino, konkrečiai jiems neatsakė ir Vilniaus miesto savivaldybėje.

Sugiharos gatvėje, kur netoliese stovi Grožio terapijos ir chirurgijos centras, nauji gyvenamieji namai, o link Žvėryno tęsiasi Šiaurinis takas, pastaruoju metu gyventojai stebi keistą procesą. Netoliese gyvenančio Kęstučio teigimu, vienas po kito atvažiuoja sunkvežimiai, kurie čia atveža krūvas žemių.

„Aplinkui netoliese daug statybų, todėl tos žemės su šiukšlėmis – kelmais, asfalto atliekomis, betonu, stiklais ir t.t., vežamos. Ten esanti žalia zona niokojama. Seniūnas nieko visiškai nebežino, žmonės pasipiktinę, savivaldybė kalba neaiškiai, galbūt žaidimų aikštelė bus, gal ne“, – piktinosi Kęstutis.

Jo teigimu, netoliese yra trys vaikų žaidimų aikštelės, tad esą galbūt nebuvo būtina suniokoti žalią erdvę, kurią mėgo pasivaikščiojimams ir vyresni rajono gyventojai, ir šunų augintojai.

Arno Strumilos / 15min nuotr./Vežamų žemių akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr./Vežamų žemių akimirka

„O dabar ten tampa atliekų sąvartynu. Viena mašina iš Gelvonų gatvės kažkur atvažiavo, vėliau nuo Ozo gatvės pusės, kur rekonstruojama gatvė šalia Saltoniškių kapinių (Ąžuolyno gatvės atkarpa – red.past.), kiek supratome, atveža ir iš Žvėryno, kur Pieninės gatvėje parduotos teritorijos. Iš tolo atrodo, kad tai vien žemė, bet priėjus šalia matosi, jog visokios atliekos sumaišytos su ta žema“, – tikino Viršuliškių gyventojas.

Vilniaus savivaldybė gyventojus ramina, teigdama, kad čia tikrai bus vaikų žaidimų aikštelė. Ir ne bet kokia, o skirta kiek vyresniems vilniečių vaikams.

„Vilniaus miesto savivaldybė šioje vietoje jau po poros savaičių įrengs naują vaikų žaidimo aikštelę, skirtą 6-12 metų mažiesiems vilniečiams. Modernus daugiafunkcinis kompleksas su integruotomis dviem šliaužynėmis, dvigubos sūpuoklės, keturvietis spyruokliukas, karuselė-laipynė neleis nenuobodžiauti nei mažiems, nei dideliems vaikams, o uždengiama smėlio dėžė bus saugi“, – teigiama savivaldybės komentare.

Arno Strumilos / 15min nuotr./Vežamų žemių akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr./Vežamų žemių akimirka

Nepamiršti ir vaikus prižiūrintys tėvai ar seneliai – šalia vaikų žaidimų aikštelės įrengti suoliukai. Teritorijoje pastatytos ir šiukšliadėžės, o visa vaikų žaidimo aikštelės danga bus padengta skaldele.

Vilniaus savivaldybės duomenimis, per trejus metus sostinėje iš viso bus įrengta 130 naujų vaikų žaidimo aikštelių. Savivaldybė nuolat prižiūri ir remontuoja 525 Vilniuje esančias vaikų žaidimo aikšteles.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:17
02:31
01:50

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min