Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ironiškas žvilgsnis į nesvarumo būklę

A.Griškevičiaus kūriniai kupini sveiko humoro.
A.Griškevičiaus nuotr. / A.Griškevičiaus kūriniai kupini sveiko humoro.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Britų fotografo Martino Parro projektas „Tikras pasaulis“, viešėjęs Kauno fotografijos galerijoje, atsisveikina su laikinąja sostine – galerijoje lankytojų jis lauks iki spalio 21 dienos. O jau kitą dieną galerininkai kvies į naujos parodos atidarymą.

Fotografijos eksperimentus pristatys Algis Griškevičius. Vilnietis Kauno fotografijos galerijoje eksponuos parodą „Nesvarumo būklė“.

Parodą sudaro nuotraukos iš ankstesnių fotomenininko ciklų, taip pat naujausio fotoprojekto „Cirkas“, kurį prieš mėnesį A.Griškevičius pristatė Vilniaus fotografijos meno festivalyje „In Focus 2010“, darbai. Parodoje taip pat bus galima išvysti autoriaus sukurtus objektus „Šliaužiantis“, „Krentantis“, „Kokonas“ bei Mortos Griškevičiūtės ir Gintarės Rakickaitės  filmą iš fotografavimo aikštelės.

A.Griškevičiaus kolegos ir kūrybos gerbėjai žino, kad išskirtinis jo braižas – nuotraukose vyraujanti balansavimo tema.

„Fotografijų autorius renkasi savotišką keistuolio vaidmenį Lietuvos fotografijos scenoje. A.Griškevičiaus darbų konceptualus pagrindas ir ironija juos sieja su šiuolaikinio meno kontekstu, o iš polinkio į filosofinius apibendrinimus, vaizdų metaforiškumo ir kaimo motyvų galima atpažinti lietuviškos fotografijos tradicijų atgarsius“, – apie A.Griškevičiaus kūrybą sako menotyrininkas Tomas Pabedinskas.

Fotomenininko A.Griškevičiaus parodos „Nesvarumo būklė“ Kauno fotografijos galerijoje (Rotušės a. 1/ Vilniaus g.2) atidarymas – šį penktadienį, spalio 22-ąją, 18 val. Paroda veiks iki lapkričio 14 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Paroda Fotografija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min