Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 18d. 13:45

Iš Anglijos parsivežta „žolė“ šiaulietį patupdė į areštinę

Birželio 17-osios vakare tik dėl viešosios tvarkos pažeidimo Lyros gatvėje sulaikytas ir prasiblaivyti į Šiaulių miesto policijos komisariatą patrulių atvežtas 25-erių metų šiaulietis V. Ch. atsidūrė areštinėje – asmens apžiūros metu jo rankinėje buvo rasta dėžutė su augalinės kilmės medžiaga, kuri įtariama esanti narkotinė.

Todėl vaikino dabar laukia ne tik administracinė nuobauda už tai, kad girtas pažeidė viešąją tvarką, bet ir baudžiamoji atsakomybė už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, nes dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas, teigiama išplatintame pranešime.

V. CH. pareigūnų dėmesį atkreipė kavinėje labai nešvankiais žodeliai ir triukšmingai reikšdamas nuomonę apie Lietuvos policiją. Būdamas sunkaus girtumo (2,55prom.) vaikinas, pareigūnų paprašytas apsiraminti ir netriukšmauti, tapo dar aršesnis ir toliau juos įžeidinėjo. Todėl V. CH. buvo išvesdintas iš kavinės ir atvežtas į policijos komisariatą, kur paaiškėjo, kad jis dar piktnaudžiauja ir narkotinėmis medžiagomis. Anot vaikino, „žolės“ jis parsivežė prieš savaitę grįždamas atostogų iš Anglijos.

Pareigūnams iki šiol V. Ch. buvo žinomas kaip vagišius ir plėšikas – už tai jis yra jau penkis karus teistas. Šeštą kartą prieš teismą jis stojo jau už melagingą pranešimą apie nebūtą įvykį. Praėjusių metų birželio 3 d. V. Ch. kreipėsi į Šiaulių miesto policiją dėl jo eksploatuojamo automobilio „Ford Escort“ vagystės. Pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau jiems įtarimą sukėlėtai, kad tą pačią dieną Šiaulių rajone, Raizgių kaime, nuo kelio nuvažiavęs automobilis rastas be jokių įsilaužimo žymių – durelių ir užvedimo spynelės buvo nesugadintos.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad automobilio niekas net neketino vogti. Birželio 2 d. V. Ch. kartu su dviem savo pažįstamais iškylavo prie Bubiuose esančio ežero. Be alkoholio apsieita nebuvo. Kai vakare pradėjo lyti, visi sušoko į automobilį, už kurio vairo sėdo V. Ch. Vaikinas posūkyje jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir nulaužė ratą bei sugadino važiuoklę. Susirinkusi daiktus, trijulė pėsčiomis grįžo į Šiaulius. V. Ch., grįžęs namo, mamai pasakė, jog jo automobilį kažkas pagrobė. Apie vagystę jis pranešė ir policijai. Matyt, bijodamas atsakomybės, nes važinėti jam nelabai sekėsi – prieš ketvertą metų jis taip pat buvo sukėlęs techninį eismo įvykį, o po keleto dienų už vairo sulaikytas dar ir neblaivus.

Temos: 2 Areštinė Anglija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min