Tiesiogiai
Tiesiogiai
2011-05-09 17:35

Iš darželio paspruko vaikai

Klaipėdoje pirmadienį iš vaikų darželio paspruko keturi mažamečiai.
Palikti vaikus darželyje kelioms dienoms tėvus verčia įvairiausios aplinkybės. Viena dažniausių – pamaininis darbas.
Klaipėdoje per pietus iš darželio paspruko keturi vaikai. / Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Vaikai pabėgo iš lopšelio darželio „Dobiliukas“, Vingio gatvėje. Jų kelias valandas ieškojo visa darželio bendrumenė.

Kaip pranešė radijo stočiai „Laluna“ paskambinusi mama, vaikų pasigesta per pietus, kelias valandas jų niekam nepavyko rasti.

Keturi 5–6 metų amžiaus vaikai buvo aptikti prekybos centre BIG, Taikos prospekte. Vėliau jie prisipažino, kad pabėgimą buvo sugalvoję anksčiau. Į prekybos centrą jie esą ėjo kramtomosios gumos ir gėrimų.

Bus aiškinamasi, kaip vaikai išėjo niekieno nepastebėti.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą