Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Kauno savivaldybės Antikorupcijos komisijos pasitraukė dalis jos narių

Raimundas Kaminskas (kairėje)
Raimundas Kaminskas (kairėje)
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį subyrėjo Kauno miesto savivaldybės Antikorupcijos komisija, nes iš jos pasitraukė keturi miesto tarybos nariai. Pasak jų, nėra tikslo dirbti komisijoje, kai jos pirmininkas, konservatorius Raimundas Kaminskas dirba netinkamai. Pats R.Kaminskas ir toliau visus kaltinimus vadina politikavimu.

Apie apsisprendimą palikti Antikorupcijos komisiją visi keturi jos nariai pranešė Kauno miesto tarybos posėdžio metu.

Iš komisijos pasitraukė „Fronto“ partijai atstovaujantis Bronislovas Kučinskas, Darbo partijos frakcijos seniūnas Gintaras Furmanavičius, Liberalų ir centro sąjungos frakcijos seniūnas Arvydas Garbaravičius ir Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Stasys Žirgulis. Be jų komisijoje liko trys politikai ir tiek pat administracijos atstovų.

Buvę Antikorupcijos komisijos nariai tikino, kad dabartinis jos pirmininkas „nepateisina piliečių lūkesčių ir dirba destruktyviai“. S.Žirgulis pridūrė, kad tokios komisijos pirmininko postas turi priklausyti opozicijai.

Tuo metu pats R.Kaminskas, kaip ir anksčiau, tikina, kad bandymai jį išversti iš posto yra tik politikavimas. Jo paties akimis, Antikorupcijos komisija iki šiol dirbo gerai. Tiesa, dar pernai liepą jo bendrapartiečiai, konservatoriai, siūlė R.Kaminskui trauktis iš posto. Tačiau tuomet už komisijos pirmininko išlikimą šiame poste pasisakė komisijos nariai.

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcija be dalies narių likusios Antikorupcijos komisijos likimą ketina aptarti artimiausiame savo posėdyje.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min