Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Klaipėdos traukiasi kinas

Klaipėda netrukus neteks vienintelio kino teatro: pasitraukti nusprendė „Cinamon“.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėda netrukus neteks vienintelio kino teatro: pasitraukti nusprendė „Cinamon“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėda netrukus neteks vienintelio kino teatro – „Cinamon“. Tiesa, neoficialiai kalbama, kad jo vietoje netrukus įsikurs kitas teatras.

Klaipėdos teritorinė darbo birža praėjusią savaitę buvo informuota apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą. Įmonė „Cinamon Operations“ ketina atleisti 15 žmonių ir nutraukti savo veiklą uostamiestyje.

„Akropolio“ kino ir pramogų centre įsikūręs „Cinamon“ su šešiomis salėmis veikė nuo 2005-ųjų.
Kaip teigė kino centrų „Cinamon“ rinkodaros ir pardavimo vadovė Žaneta Pakalniškienė, dar nėra tiksliai žinoma, kad kino teatras bus uždarytas. Esą konkreti data dar bus tikslinama. Darbo biržos duomenimis, darbuotojai bus atleidžiami iki gruodžio 12-osios.

„Cinamon“ atėjus į Klaipėdą išsyk duris užvėrė miesto centre ilgus metus veikęs „Žemaitijos“ kino teatras. Naujasis kino teatras bandė įsiteikti įvairiam žiūrovų skoniui: nors didžiąją repertuaro dalį sudarė populiarieji Holivudo filmai, čia buvo demonstruojami ir nekomerciniai, festivaliniai filmai.
„Iš tiesų mūsų patirtis parodė, kad klaipėdiečiai nėra tokie aktyvūs kino žiūrovai. Kaune, nors esame ne tokioje patogioje vietoje, mums sekasi kur kas geriau“, – teigė Ž.Pakalniškienė.

Neslepiama, kad labiausiai nevykę buvo pastarieji dveji metai. Tai ir lėmė bendrovės vadovų sprendimą nutraukti veiklą Klaipėdoje.

Nors neoficialiai kalbama, kad  „Cinamon“ Klaipėdoje pakeis „Forum Cinemas“, šio kino teatro atstovai galimų plėtros planų nekomentuoja. Esą sprendimas dėl to dar nepriimtas.

Ar Klaipėdoje išliks kino teatras, negalėjo patvirtinti ir „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.   

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min