Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2019 01 04

Iš Naujosios Zelandijos atvyko lietuvę mergaitę norinti įsivaikinti pora: „Mums pasisekė“

Į Kauną iš Naujosios Zelandijos atvyko pora, ketinanti įsivaikinti devynmetę mergaitę iš Lietuvos. Penktadienį jie susitiko su mergaite, susitikime dalyvavo ir advokatė. Iš tolimosios Naujosios Zelandijos atvykusi pora neslepia, kad labai džiaugiasi, jog mergaitė augs jų šeimoje.
Sostinės vaikų daržels – „Ąžuolas“
Vaikystė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip rašo kauno.diena.lt, pirmą kartą išvydusi mergaitę, kurią ketina įsivaikinti, pora iš Naujosios Zelandijos neslėpė emocijų.

„Mums tiesiog pasisekė, kad ji pasirinko mus“, – šypsojosi moteris, dirbanti medike privačioje Naujosios Zelandijos ligoninėje. „Labai pasisekė“, – žmonai pritarė vyras, kuris pasakojo, kad jų šeimoje jau auga du įvaikinti berniukai. Jie lietuviai.

Kaip rašo portalas, šeima džiaugiasi dėl įvaikintų berniukų, tačiau jautė, kad „šeima – dar neišbaigta“, todėl buvo norima įsivaikinti dar vieną vaiką.

Daug diskusijų sukėlęs įvaikinimo procesas, kuomet buvo paskelbta, kad devynmetę mergaitę iš Lietuvos nori įsivaikinti pora iš Naujosios Zelandijos, padalijo visuomenę ir sukėlė daug diskusijų.

Ketvirtadienį Seimo narys Mindaugas Puidokas rengė spaudos konferenciją „Tarptautinio įvaikinimo problemos Lietuvoje ir mergaitės įvaikinimo Naujojoje Zelandijoje atvejis“. Parlamentaras kėlė klausimus, susijusius su tarptautinio įvaikinimo procedūra ir konkrečia situacija apie vaikų globos namuose gyvenančią mergaitę, kurią įvaikinti panoro šeima iš Naujosios Zelandijos.

Į tai reagavo ir socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, kuris siekdamas išvengti interpretacijų ir spekuliacijų pateikė atsakymus atsakymus į keliamus klausimus apie situaciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius