Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 26d. 17:26

Iš oro Neringos gaisravietę apžiūrėję ugniagesiai netekę amo – draustinis lyg po karo

Kuršių nerija atsikvėpė – per kelias valandas beveik 70 hektarų pusiasalio miškų nusiaubęs gaisras numalšintas.
Dariaus Jasaičio nuotr. / Kuršių nerija po gaisro

Ugniagesiai šokiruoti Kuršių nerijos vaizdo iš dangaus. Pusiasalis – neatpažįstamas.

Tuo įsitikinta pakilus specialiu ugniagesių keltuvu į 50 metrų aukštį.

„Naktis bus nerami. Nors bendras vaizdas jau gerėja, tačiau rusena ir smilksta aibė plotelių miško paklotės. Negalime prarasti budrumo net saulei nusileidus“, – pasakojo gaisravietę iš keltuvo apžiūrėjęs Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius.

Naktis bus nerami. Nors bendras vaizdas jau gerėja, tačiau rusena ir smilksta aibė plotelių miško paklotės“ – teigė D.Gurevičius.

Ugnis suvaldyta

Ugnis jau nuo penktadienio vakaro nesiplečia į naujus plotus, tačiau oficialiai skelbti, kad gaistas lokalizuotas, neskubama. Kol kas nepaleidžiama ir ugniagesiams talkinančių 30  karių. Jie  dirbs iki sutemų.

Pasak ugniagesių atstovo Donato Gurevičiaus, naktį iš šeštadienio į sekmadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento komanda dirbs pilnu pajėgumu. Perkasinės smilkstančią miško paklotę, laistys rusenančius plotus. Tik sraigtasparnius sutemus teks atšaukti.

Kuršių nerijos gaisravietėje plušančią pusantro šimto žmonių komandą guodžia oro prognozės. Vėjas nurimo. Sekmadienį stipraus vėjo taip pat nežadama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min