Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš senosios arenos beliko tik pamatai

Šalia statomos arenos riogsoję griuvėsiai jau beveik sulyginti su žeme.
Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr. / Šalia statomos arenos riogsoję griuvėsiai jau beveik sulyginti su žeme.
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Europos krepšinio čempionatui vis didesnį galvos skausmą kėlęs klausimas, ką daryti su senąja sporto arena, esančia šalia statomos daugiafunkcės arenos, regis, pagaliau išspręstas – apgriuvęs pastatas beveik sulygintas su žeme.

Dar vasarą, kalbėdamas apie piktžaizdę šalia naujosios arenos – senąjį, sovietmečiu pradėtos statyti ir nebaigtos sporto arenos pastatą – Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius ne kartą juokais užsiminė griuvėsius ketinąs papuošti gražiu drabužiu – apdengti reklamos tentais. Nugriauti vaizdą darkantį pastatą primygtinai prašė ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas.

Senoji arena iki pernai rudens priklausė vienai iš „VP Market“ grupės įmonių. Sklypą, kuriame stovėjo griuvėsiai, įmonė nuomojosi iš valstybės, tad savivaldybė esą negalėjo nurodyti pastato savininkui jo nugriauti. Tačiau vėliau griuvėsius kartu su nuomos teise į valstybinę žemę bendrovė perleido įmonei NMN, užsiimančiai nekilnojamuoju turtu.

Likimas neaiškus

Pastarosiomis dienomis statybvietėje intensyviai dirbo ekskavatorius – buvo ardomi pastato griuvėsiai. Šią savaitę iš viso statinio liko tik viena kolona, o sklype atsirado skelbimas „Parduodama“.

Tačiau susisiekus su pastato savininku, bendrovės NMN direktoriumi Aurimu Martinkėnu, šis buvo itin nekalbus. Paklaustas apie ketinimus parduoti griuvėsius, A.Martinkėnas atsakė lakoniškai: „Šiuo metu projekto Klaipėdoje, Baltijos pr. 26, plėtojimas yra sustabdytas. Pagrindinė priežastis – pasauliinė ekonomikos krizė. Kol kas sunku prognozuoti, kada projektas bus atnaujintas.“ Bendrovės vadovas patvirtino, kad žemės sklypą vis dar nuomojasi iš valstybės.

Klaipėdos savivaldybės Žemėtvarkos skyriaus vedėja Raimonda Gružienė teigė, kad sklypas tebepriklauso valstybei, esą joks pardavimo sandoris nebuvo įteisintas. „Teisiškai pagal Civilinį kodeksą naujieji šeimininkai gali parduoti pastatus ar griuvėsius su teise į žemės sklypo nuomą“, – paaiškino specialistė.

A.Martinkėnas nenorėjo atskleisti planų, kokiu tikslu ketinama parduoti likusius pamatus. „Svarstomos visos galimybės“, – mįslingai kalbėjo bendrovės NMN direktorius.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 pamatai
Parašykite atsiliepimą apie 15min