Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 15:06

​Iš Socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus pabėgo 207 nariai

Valerijus Simulikas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Valerijus Simulikas
Socialdemokratų partijos Šiaulių skyrius sumažėjo 207 nariais. Ir tai dar ne pabaiga. Toks „kadrų“ nutekėjimas įvyko po to, kai partiją paliko Seimo narys Valerijus Simulikas ir jo bendražygiai. Partija juos buvo priglaudusi po savo sparnu. Skyrybų priežastis diplomatiška – nepritapo.

Jau apskaičiuota, kad pareiškimus išstoti iš Socialdemokratų partijos parašė 207 šiauliečiai. Dar kelios dešimtys turėtų tai padaryti vasaros atostogoms pasibaigus. Soacialdemokratų Dainų skyrius sumažėjo perpus.

V.Simulikas tvirtina, kas kad vieninga partijos nuomonė yra pliusas, tačiau blogai, kai partijos centras nebekreipia dėmesio į regionus.

Seimo narys Valerijus Simulikas, prieš gerą mėnesį palikęs jį priglaudusią Socialdemokratų partiją, teigia, kad savo globėjams jis realiai nepakenkė: „Mes atėjome 223 žmonės. Išeiname beveik tiek pat. Nenuskriaudėme – jie liko tokie pat galingi kaip anksčiau.“

Kas toliau? V.Simulikas griežtai atmeta klausimus, ar bus kuriama nauja partija: „Partijos tikrai nekursime. Planuojame įsteigti visuomeninį judėjimą. Jo pagrindu bus steigiamas rinkimų komitetas. Žmonės dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, ir vienmandatėse apygardose.“

Ar kurti visuomeninį judėjimą yra naudingiau? V.Simulikas tvirtina, kad vieninga partijos nuomonė yra pliusas, tačiau blogai, kai partijos centras nebekreipia dėmesio į regionus.

Seimo narys teigia, kad judėjime kairių ir dešinių sparnų nėra: „Demokratijos raida parodė, kad nepriklausomi politikai yra labai reikalingi tiek miestų tarybose, tiek Seime.“

V.Simulikas tvirtino nežinantis, kuo skiriasi partijos ir judėjimo finansavimo modeliai: „Jei išrinks mane judėjimo primininku, pasidomėsiu“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min