TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Supermiesto“ kovų pasitraukusi Žemaitija agituoja už Klaipėdą

„Lietuvos supermiestas“
LNK nuotr. / „Lietuvos supermiestas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš tolesnių LNK televizijos projekto „Supermiestas“ kovų pasitraukusi Žemaitijos komanda ir jos lyderiai finalinėje kovoje dėl supermiesto vardo palaiko Klaipėdą.

Žemaitijos komandos kapitonas Žilvinas Žvagulis, beje, gimęs ir augęs Klaipėdoje, kreipėsi į žemaičių sirgalius, ragindamas neatleisti vadžių ir finale aktyviai balsuoti už uostamiestį. „Balsuojam už brolius, seseris, gimines ir draugus Klaipėdoje! Nugalėtojų laurai turi keliaut į mūsų kraštą, į pajūrį, garsėjantį drąsiais ir talentingais žmonėmis. Žemaičiai, stojam mūru už supermiestą Klaipėdą!“ - į Žemaitijos gyventojus kreipiasi Žilvinas Žvagulis.

„Supermiesto“ Klaipėdos komandos prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai džiaugiasi sulaukę kolegiškos paramos prieš uostamiesčiui itin svarbią finalinę kovą. „Smagu, kad žemaičiai remia Klaipėdą. Kitaip turbūt ir negalėtų būti, juk nebuvome ir nesame konkurentai. Visas Žemaitijos kraštas giminystės ar draugystės ryšiais glaudžiai „susipainiojęs“ su Klaipėda. Be to, uostamiestis – buvo ir yra viso Vakarų Lietuvos regiono ekonominis, kultūrinis centras. Čia mokėsi ir į gyvenimą išėjo daugybė šio krašto šviesuliukų – atlikėjų, režisierių, muzikantų, šokėjų, kitų profesijų atstovų, išsaugojusių meilę Klaipėdai. Jų balsai finale mums bus labai svarbūs“, - sako G. Bendžius.

Beje, patys prodiuseriai Bendžiai, kilę iš Plungės apylinkių, prisipažįsta šio projekto metu neretai sulaukdavę priekaištų, kodėl jie kovoms rengia Klaipėdos komandą. „Daug metų dirbame Klaipėdoje, jau tapome jos dalimi, bet per „Supermiesto“ projektą visada stebėjome, kaip sekasi žemaičiams, sirgome už mūsų kraštiečių komandą. Jeigu uostamiestis nebūtų įveikęs pusfinalio barjero ir finale būtų kovęsi žemaičiai, net nedvejodami agituotume balsuoti už Žemaitiją. Kaimynai turi remti vienas kitą!” - įsitikinę Klaipėdos komandos prodiuseriai.

Finalinė kova dėl Lietuvos supermiesto vardo vyks gegužės 1 d. 19.30 val. LNK tiesioginiame eteryje. Klaipėdos varžovai – Marijampolės ir Visagino miestai. Pergalę vienam iš trijų miestų nulems žiūrovų balsai. Žemaičiai ir klaipėdiškiai kartu sieks, jog pergalė būtų švenčiama Vakarų Lietuvoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min