Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 22d. 21:33

Išdirbo vos metus: atleista Panevėžio plėtros agentūros vadovė

Panevėžio savivaldybė
Vytauto Valentinavičiaus nuotr. / Panevėžio savivaldybė

Vos išdirbusi metus, iš pareigų atleista Panevėžio plėtros agentūros vadovė Vilma Narkevičienė. Taip nusprendė įstaigos dalininkai – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės. Toks sprendimas priimtas dalininkų susirinkimo metu.

Kodėl yra atleidžiama iš pareigų, naujienų portalui JP V. Narkevičienė komentuoti griežtai atsisakė. JP žiniomis, atleidžiama iš pareigų moteris serga ir turi nedarbingumo pažymėjimą.

Atleista bendru susitarimu

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna paaiškino, kodėl buvo atleista iš pareigų V.Narkevičienė.

„Vasario 4 dieną vykusio Panevėžio plėtros agentūros visuotinio neeilinio dalininkų susirinkimo metu, bendru dalininkų sutarimu, V.Narkevičienė buvo atšaukta iš pareigų. Agentūros dalininkai – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės“, – sakė T. Jukna ir teigė, kad įstaigoje šiuo metu atliekamas auditas, susijęs su 2020-ųjų metų veikla.

Nepateisino lūkesčių

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus, Panevėžio plėtros agentūros ambicijos buvo ir tebėra didelės.

„Tačiau ne visi lūkesčiai buvo pateisinti. Labiausiai pristigo strateginės ir ilgalaikės perspektyvos įstaigos veiklos prasme, kas paskatino nedelsti ir, kaip įmanoma greičiau, priimti sprendimus, kurie didintų įstaigos efektyvumą. Minėto susirinkimo metu dalininkai bendru sutarimu atšaukė direktorių iš pareigų“, – aiškino T.Jukna ir tvirtino, kad netrukus bus skelbiamas konkursas Panevėžio plėtros agentūros direktoriaus pareigoms užimti, o šiuo metu įstaigai laikinai vadovauja Rita Kručaitė.

Įstaiga atsinaujino

Vietoje du dešimtmečius veikusio Panevėžio turizmo informacijos centro, 2020 metų pradžioje pradėjo veikti atsinaujinusi įstaiga – VšĮ Panevėžio plėtros agentūra. Agentūros steigėjai – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min