Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgertuvės darbo metu ugniagesiui kainavo darbo vietą

Padangų parduotuvės gaisras
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Padangų parduotuvės gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Įžūlus sumanymas – būti darbo vietoje visiškai girtam – Seirijų miestelio (Lazdijų rajono savivaldybė) ugniagesių komandos ugniagesiui 27 metų Aleksui Struckui atsieis darbo vietą. Įsakymas dėl aštuonerius metus šiose pareigose dirbančio gelbėtojo atleidimo, pasak Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Gintauto Salatkos, bus pasirašytas iš karto, kai tik bus gauti tarnybinio pranešimo dokumentai.

Vėlinių dienos pavakarę, lapkričio 2-ąją, kaip informavo Lazdijų rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rimantas Bokmota, į Bendrosios pagalbos centrą buvo gautas pranešimas, kad Seirijų ugniagesių komandos budintys ugniagesiai gali būti neblaivūs. Pranešimas gautas apie 16 valandą.

Ugniagesiui būti darbo vietoje neblaiviam – tai ne tik pažeisti darbo drausmę, bet ir statyti į pavojų žmonių gyvybes, žmonių turtą, - sakė G.Salatka.

Į Seirijus nuvyko Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operatyvinio valdymo poskyrio inspektoriai. Vienas iš dviejų Seirijuose tądien budėjusių pareigūnų buvo akivaizdžiai neblaivus.

Vėliau iškviesti Lazdijų rajono policijos komisariato patruliai 27-erių A.Struckui nustatė 2,12 promilės girtumą. Jo kolega buvo blaivus.

Ugniagesys buvo nušalintas nuo budėjimo. Pirmadienį, pasak R.Bokmotos, buvo rengiami tarnybiniai dokumentai tiesioginei A.Struckaus darbovietei – Lazdijų rajono savivaldybės administracijai.

Lazdijų rajone veikia dviejų tipų ugniagesių-gelbėtojų komandos – sukarintoji Lazdijų rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir 7 ugniagesių komandos, esančios didesnėse gyvenvietėse, kurios yra išlaikomos iš Lazdijų rajono biudžeto ir pavaldžios vietos savivaldybės adminsitracijos Vietinio ūkio skyriui.

„Ugniagesiui būti darbo vietoje neblaiviam – tai ne tik pažeisti darbo drausmę, bet ir statyti į pavojų žmonių gyvybes, žmonių turtą. Tokie pažeidimai nebuvo, nėra ir nebus toleruojami. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo bus pasirašytas dar šiandien, vėliausiu atveju – rytoj“, - sakė G.Salatka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min