Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 16d. 10:11

Išgyvenimo drama – naktį kopos prispaustas melnragiškis pagalbos sulaukė tik prašvitus

Palangos paplūdimiai po uragano
L. Sėlenienės nuotr. / Po užvirtusia kopa melnragiškis pragulėjo visą naktį

28-erių Melnragės gyventojas gali švęsti antrąjį gimtadienį. Jo gyvybės tik per plauką nenusinešė „Felikso“ audros aptalžyta kopa. Po užvirtusiu smėlio kalnu vyras pragulėjo visą naktį.

Aimanuojantį vyrą pastebėjo ryte į žvejybą išsiruošęs kaimynas. Iš po smėlio kalno kyšojo tik nelaimėlio galva ir pečiai. Žvejys skubiai išrausė kaimyną iš po kopos ir iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Naktį kopose praleidęs vyras pristatytas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

„Pacientas atvežtas sąmoningas, jam nenustatyti jokie sužalojimai. Tačiau vyrui būdingas suspaudimo sindromas. Tokį pacientą bent kelias dienas būtina stebėti“, – pasakojo vyrą gydantis medikas Sigitas Stonkus.

Gydytojams melnragiškis pasakojo sutemus išėjęs pasidairyti jūros išmestos žuvies. Tačiau kabarojantis audros apardytomis kopomis ant jo užslinko smėlio kalnas. Iš jo išsirausti savo jėgomis vyras neįstengė, pagalbos taip pat neprisišaukė iki tol, kol prašvito ir į pajūrį patraukė žvejai.

Audros aptalžytus Klaipėdos paplūdimius kuopiančios biudžetinės įstaigos „Klaipėdos paplūdimiai“ vadovas Virginijus Urbonas įspėja, kad išdraskytos kopos dabar ypač nestabilios, tad vaikštinėjantieji pajūriu turėtų būti labai apdairūs.

„Visi Klaipėdos paplūdimių takai – išlaužyti. Ties jais iškabinome ženklus, kad pėstiesiems vaikščioti čia pavojinga. Tačiau viso pajūrio ruožo aptverti negalime. Žmonės patys turi susivokti, kad ant irstančių kopų laipioti nesaugu“, – pasakojo V.Urbonas.

Tokie įspėjimai audros nuniokotą pajūrį apžiūrėti norintiems smalsuoliams dažnai – nė motais. Net ir per pačią audrą šimtai jų būriuojasi prie jūros, nepaisydami sinoptikų įspėjimų per štormą likti namie.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min