Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Simonaitytės bibliotekos jubiliejus – ekslibrisuose

I.Simonaitytės biblioteka.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / I.Simonaitytės biblioteka.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka antradienį pakvies į Tarptautinio ekslibrisų konkurso „Ex Libris. Klaipėdos apskrities viešajai I.Simonaitytės bibliotekai – 60“ parodos atidarymą ir laureatų paskelbimą.

Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka praėjusiais metais sutiko šešiasdešimtmetį.

2006 m. pastačius naująją I. Simonaitytės biblioteką, Klaipėda pirmą kartą savo istorijoje sulaukė bibliotekos, kurioje erdvu ir knygai, ir žmogui, ir minčiai. Bibliotekos erdvės šiandien jau tapo miestiečių kultūrinės traukos centru. Per metus čia įvyksta apie 300 įvairių kultūrinių renginių, kurių dauguma jau turi atgarsį tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Pažymėdama savo veiklos jubiliejų Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka pirmą kartą skelbė Tarptautinį ekslibrisų konkursą „Ex Libris. Klaipėdos apskrities viešajai I. Simonaitytės bibliotekai – 60“. Šiuo konkursu buvo siekiama įprasminti bibliotekos įtaką Klaipėdos krašto kultūrai, pagerbti žymius Klaipėdos krašto kultūros ir visuomenės veikėjus bei sukurti su šia biblioteka susietus knygos ženklus.

Konkurse dalyvavę 34 autoriai iš 7 šalių – Lietuvos, Lenkijos, Moldovos, Vengrijos,  Norvegijos, Italijos, Argentinos – pateikė 62 darbus. Parodos atidaryme koncertuos Vytauto Didžiojo gimnazijos tautinės muzikos ir šokių ansamblis „Žemaitukas“.

Renginys vyks bibliotekos pirmojo aukšto hole antradienį, 17 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min