Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2010 01 05

Gitanas Nausėda – patikimiausias ekonomistas, rodo apklausa

29,5 proc. lietuvių labiausiai pasitiki SEB banko prezidento patarėjo Gitano Nausėdos nuomone, tuo tarpu maždaug pusė – 45,7 proc. – nė vienu analitiku nepasitiki, rodo „Delfi“ užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta Lietuvos gyventojų apklausa.
Gitanas Nausėda
G.Nausėda / „Scanpix“ nuotr.

Paklausti apie pasitikėjimą bankais, atsakiusieji pasidalijo į beveik lygias dalis – 45,5 proc. visai arba greičiau nepasitiki, o 43,2 proc. – greičiau arba visiškai pasitiki. Kartu daugiau nei dešimtadalis lietuvių neturėjo nuomonės arba neatsakė į šį klausimą.

Politologas Antanas Kulakauskas „Delfi“ sakė manantis, kad pasitikėjimą kuriuo nors iš analitikų lemia tiesiog jo žinomumas, o nuomonę apie bankus gyventojams formuoja dabartinė krizė ir ankstesnė patirtis.

„Ko gero, G.Nausėda yra žinomiausias analitikas. Iš dalies ir dėl to jis buvo tarp pretendentų į kandidatus užimti prezidento postą. Vargu ar apklausos dalyviai apskritai gilinosi į analitikų išsakomų ekspertizių tikrumą ir gilumą. Tiesiog populiarumas ir žinomumas vaidina lemiamą vaidmenį“, – sakė politologas.

Ekonomistų TOP'as: G.Nausėda pasitiki 29,5 proc., R.Kuodžiu 4,7 proc., T.Andrejausku 4,5 proc., R.Rudzkiu 4,2 proc., R.Vainiene 3,9 proc., V.Klyviene 2,0 proc., R.Lazutka 1,8 proc.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius