Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrinktas šauniausias Lietuvos studentų leidinys ir interneto tinklalapis

Išrinktas Lietuvos šauniausiu studentų leidinys ir internetinis tinklapis
M.Aglinskaitės nuotr. / Išrinktas Lietuvos šauniausiu studentų leidinys ir internetinis tinklapis
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kaune paaiškėjo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) inicijuotų „Lietuvos šauniausio studentų leidinio ir internetinio tinklapio rinkimų 2010“ rezultatai. Šauniausiu praėjusių metų leidiniu išrinktas laikraštis „Njuspeipis“, o šauniausiu internetiniu tinklapiu – „StudenteEra.lt“.

Didžiausias studentų laikraštis „Studentų Era“ įrodė turintis ir šauniausio straipsnio autorių. Statulėle apdovanoti žurnalistai už straipsnį „Studentai atveria pinigines“. Darbo autorių vardai neatskleidžiami dėl vykdyto anoniminio tyrimo, padėjusio atskleisti straipsnio temą.

Specialiais apdovanojimais pagerbtos ir leidinio „Siena“ žurnalistės Daiva Stankevičiūtė-Volkauskienė ir Aistė Veverskytė už straipsnį „Jaunimo svajonių veikla: mada, motyvacija, galimybės“ bei studentų laikraščio „Njuspeipis“ redaktorius Julius Vaitkaitis už straipsnį „Mama, duok man pinigų“. Autoriai pakviesti dalyvauti žurnalisto Henriko Vaitiekūno seminare apie žiniasklaidos teisę ir etiką.

Už geriausią nuotrauką apdovanotas fotokorepondentas Tomas Adomaitis. Jo prizas – popietė su žymiu Lietuvos reklamos fotografu Tomu Kaunecku. Atminimo dovanomis ir statulėlėmis buvo apdovanoti šauniausio studentų reklamos plakato autoriai Skirmantas Rukuiža ir Žygimantas Karečka.

Šauniausio Lietuvos studentų leidinio redakcijai atiteko ir speciali dovana – galimybė dalyvauti seminare „Motyvuojantis bendradarbiavimas. Darbas komandoje“, kurį ves žymus mokymų lektorius Aurimas Viedrinas. O šauniausio internetinio tinklapio redakcijos atstovas tobulins žinias mokymų kompanijos Success.lt seminare apie efektyvų finansų valdymą.

Šauniausio šalies studentų leidinio ir interneto svetainės rinkimai paskelbti vasario 20-ąją. Pagal konkurso nuostatus užsiregistravusius dalyvius vertino komisija, kurią sudarė Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, Bernadinai.lt portalo vyriausias redaktorius Andrius Navickas, jaunimo žurnalo „Pravda“ redaktorius ir žurnalistas Tomas Ramanauskas, Lietuvos reklamos fotografas Tomas Kauneckas ir atsitiktinai pasirinktas Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas Žilvinas Jusėda. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min