Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsikraustymas pagal A.Baukutę: nesumokėtos skolos, išluptos spynos ir durys

A.Baukutė
„Scanpix“ nuotr. / A.Baukutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Parlamentarę Astą Baukutę toliau persekioja skandalai. „Lietuvos ryto“ televizija pranešė, kad iš nuomojamo bendrabučio kambario ji išsikraustydama išsinešė durų spynas, išmontavo kambarių duris, paliko nesumokėtas skolas.

A.Baukutė jau pagarsėjo dėl būsto reikalų. Mat ji gyvena Seimo viešbutyje, nors turi namą, kuris nuo Vilniaus miesto yra arčiau nei 25 kilometrai. Seimo viešbutis skiriamas tik tiems parlamentarams, kurie gyvena toliau nei 25 kilometrai nuo miesto.

Kaip pranešė „Lietuvos ryto“ televizija, A.Baukutė 12 metų nuomojo butą Vilniaus kolegijos bendrabutyje. Ji iš šių patalpų žadėjo išsikraustyti prieš tris mėnesius, kolegija paviešino informaciją, kad A.Baukutė skolinga beveik 3000 litų. Nors Seimo narė pažadėjo sumokėti skolą, kolegijos atstovai „Lietuvos ryto“ televizijai teigė negavę nė lito.

A.Baukutės daiktų netikėtai viešbutyje nebeliko praėjusį savaitgalį. Parlamentarė išsikraustyti nusprendė tuo metu, kai bendrabučio komendantė išėjo atostogų. Vilniaus kolegijos bendrabučio vedėja „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo, kad išsikraustydama A.Baukutė iš buto išsinešė durų spynas, kriauklę,  išmontavo vonios ir vieno kambario duris, išlupo elektros jungiklius ir lizdus.

Bendrabučio vedėja teigia, kad išaugo ir A.Baukutės skola – šiuo metu ji siekia 3800  litų.

Su Seimo nare A.Baukute ir jos vyru žurnalistams susisiekti nepavyko.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min