TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsimaudyti Salotės ežere panorusio emigranto paprašė susimokėti už maudynes 8 litus

Salotės ežero poilsiautojai prieš lietų.
Mato Dauginio/15min.lt nuotr. / Salotės ežero poilsiautojai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinėje esančiame Salotės ežere ketinęs išsimaudyti vilnietis Vytautas Jokubauskas buvo nemaloniai nustebintas, kai jo buvo paprašyta susimokėti už privažiavimą prie ežero 8 Lt. Vilniaus miesto savivaldybės atstovai 15min.lt teigė apie mokestį girdintys pirmą kartą.

Kaip 15min.lt pasakojo trumpam iš emigracijos Didžiojoje Britanijoje sugrįžęs V.Jokubauskas, pasistačius automobilį netoliese Salotės ežero esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje prie jo priėjo vyras ir paprašė susimokėti 8 Lt, kaip paaiškino – už privažiavimą prie ežero.

Anot V.Jokubausko, vyras teigė, kad čia – privati poilsio teritorija, jis ją išsinuomojo, todėl gali rinkti pinigus iš poilsiautojų.

Anot V.Jokubausko, vyras teigė, kad čia – privati poilsio teritorija, jis ją išsinuomojo, todėl gali rinkti pinigus iš poilsiautojų.

„Aš supykau – gyvenime nesu susidūręs su tokia situacija. Pareikalavau parodyti dokumentus, tačiau vyras man atšovė, kad nieko neprivalo rodyti, arba susimoku, arba išvažiuoju. Man atrodo, kad tai nėra normalu, greičiausiai tai buvo sukčius“, – pasakojo vilnietis.

V.Jokubauskas už poilsį sumokėti nepanoro ir ėmė ieškoti teisybės – kreipėsi į Aplinkos ministeriją, tačiau ten jam paaiškino, kad institucija to nekontroliuoja ir pasiūlė kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybę.

Savivaldybė apie rinkliavą negirdėjo

Savivaldybės Komunalinio ūkio poskyrio vadovė Judita Nauckuvienė 15min.lt teigė nieko negirdėjusi apie rinkliavą.

Iki šiol nebuvo pasitaikę tokių atvejų, kad privačių teritorijų savininkai prašytų mokesčių už ežero pasiekimą.

„Salotės ežeras yra Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, o šalia ežero esantys trys sklypai yra privatizuoti. Vilniaus miesto savivaldybė rūpinasi šio ežero priežiūra, todėl, kad čia dažnai lankosi vilniečiai. Iki šiol nebuvo pasitaikę tokių atvejų, kad privačių teritorijų savininkai prašytų mokesčių už ežero pasiekimą“, – teigė ji.

J.Nauckuvienė pridūrė, kad savivaldybė dėkinga gyventojui už informaciją, o šis klausimas penktadienį bus aptartas Paplūdimių priėmimo komisijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min