TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsiųsk nemokamą atviruką ir nudžiugink svetur gyvenančius artimuosius – pašto akcija „Toli yra Arti“

Akcijos atvirukas
Organizatorių nuotr. / Akcijos atvirukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį šeštadienį, artėjančių Šv. Kalėdų proga, Tarptautinės migracijos organizacijos (TMO) Vilniaus biuras kviečia vilniečius bei miesto svečius prisiminti užsienyje gyvenančius draugus bei gimines ir nustebinti juos ranka rašytu atviruku. Akcijos „Toli yra Arti“ globėjas prezidentas Valdas Adamkus ir organizatoriai nori priminti, kad šiltą asmenišką ryšį perteikiantis atvirukas yra paprastas būdas ištirpdyti žmones skiriantį atstumą.

Akcija prasidės gruodžio 3 dieną, Vilniaus miesto Rotušėje vyksiančioje Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje. Pirmąjį atviruką išsiųs prezidentas Valdas Adamkus.

Specialiai šiai progai išleisti atvirukai bus nemokamai dalinami akcijos vietose, ženklinami suvenyriniu Lietuvos pašto spaudu ir nemokamai išsiunčiami adresatams į bet kurią pasaulio šalį. Svarbiausia – nepamiršti adresų!

„TMO jau 6 dešimtmečius tarnauja judančiam pasauliui. Tačiau šioje akcijoje mūsų organizacija yra tik tarpininkas, pagalbininkas žmonėms, kurie nori priminti savo artimiesiems, kokie jie svarbūs ir mylimi, kad ir kur bebūtų“ – teigė TMO Vilniaus biuro vadovė Audra Sipavičienė. „Keliauk, pažink, bet neprarask ryšio!” – tokia šios akcijos idėja.

Tą pačią dieną akcija taip pat vyks Lietuvos pašto skyriuose sostinės prekybos centruose „Akropolis“, „Panorama“ bei Vilniaus centriniame pašte. 

Gruodžio 5 dieną TMO įkūrimo 60-tojo jubiliejaus proga visa korespondencija, siunčiama Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centriniuose paštuose, bus antspauduojama specialiu suvenyriniu spaudu.

Gruodžio 11 d. akcija persikels į mažuosius Lietuvos miestelius. Aukštadvario gyventojai eglutės įžiebimo šventės metu taip pat galės išsiųsti atvirukus jiems brangiems žmonėms.

Daugiau informacijos: www.iom.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min