Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išskirtinio bėgimo Aviacijos bazėje pradžią skelbs naikintuvai

NATO misijos lėktuvai
NATO misijos lėktuvai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 28 dieną, pažymint Lietuvos narystės NATO ir NATO oro policijos misijos dešimtmetį, pirmą kartą Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyks neeilinis kariuomenės ir visuomenės bėgimas naikintuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2014“.

Planuojama, kad šventiniame garbės bėgime dalyvaus apie tūkstantį karių ir civilių. Bėgimo pradžią paskelbs šiuo metu NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse atliekantys JAV kariai su naikintuvais F-15C „Eagle“, o bėgančius dalyvius sparno moju pasveikins Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas C-27J „Spartan“.

Bėgančius dalyvius sparno moju pasveikins Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvas C-27J „Spartan“.

Po bėgimo renginio dalyvių ir svečių lauks Lietuvos karinių oro pajėgų ir NATO oro policijos misiją atliekančių Jungtinių Amerikos Valstijų Karinių oro pajėgų orlaivių ir lengvosios ginkluotės ekspozicija. Visus dalyvius džiugins Karinių oro pajėgų orkestro atliekama muzika.

Kovo 29-ąją minėsime Lietuvos narystės NATO dešimtmetį. Nuo pat pirmos narystės NATO dienos Lietuvos, Latvijos ir Estijos oro erdvę pradėjo saugoti NATO šalys į NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse atsiųsdamos savo karius ir naikintuvus. Per dešimt metų jau 14 NATO sąjungininkų 34 kartus rotuodamiesi patruliavo Baltijos šalių oro erdvėje, kad būtų užtikrintas mūsų saugumas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min