Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 7d. 08:46

Įsteigta VEKS valdyba

Vilnius – Europos kultūros sostinė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vilnius – Europos kultūros sostinė

Antradienį buvo išplatintas oficialus pranešimas apie „Vilnius – Europos kultūros sostinės 2009“ (VEKS) valdybos įsteigimą. Ją įsteigti nutarė VEKS steigėjai – LR kultūros ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

VEKS įstatai buvo pakeisti prieš pat naujus metus, tuomet pirmą kartą rinkosi ir naujoji valdyba. Jos pirmininku skirtas Vilniaus m. savivaldybės tarybos sekretorius Paulius Paulionis, o valdybos nariais – savivaldybės Kultūros ir ugdymo departamento direktorė Lijana Kairienė ir vyriausioji specialistė Renata Lisovska, LR kultūros ministro patarėja Viktorija Vaitiekutė ir LR kultūros ministro patarėjas Liudas Šukys.

„Tikimės, kad suformavus įstaigos valdybą, bus operatyviau priimami steigėjų kompetencijoje esantys sprendimai, o tai padės įstaigos vykdomiems projektams“, – teigė VEKS direktorė Elona Bajorinienė. VEKS valdyba tvirtins įstaigos parengtas metines bei atskirų renginių, projektų sąmatas, svarstys įstaigos metines finansines, veiklos ataskaitas ir planus, kontroliuos jų įgyvendinimą, tvirtins įstaigos struktūrą.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min