Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įstrigusią baseino statybą bandoma išjudinti

Girstučio sporto kompleksas statomas jau 4 metus.
A.Koroliovo nuotr. / Girstučio sporto kompleksas statomas jau 4 metus.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Girstučio“ sporto komplekso rekonstrukcijos darbus atliekanti bendrovė „Sienojus“ iki šių metų pabaigos įsipareigojo atlikti darbų už 5 milijonus litų.

Tai patvirtino bendrovės direktorius Egidijus Savickas pirmadienį įvykusiame susitikime su Kauno miesto savivaldybės tarybos Ūkio komiteto nariais ir savivaldybės administracijos atstovais. „Girstučio“ rekonstrukcijos darbai ilgą laiką merdėjo.

„15min“ dienraštis šių metų birželį parnešė apie tai, kad ES lėšos „Girstučio“ basenui atnaujinti gali likti neįsisavintos.

Iš Vyriausybės investicijų programos baseinui rekonstruoti šiemet buvo skirta 5,6 mln. litų, tačiau kol kas įsavinta tik nedidelė dalis lėšų. Iškilo grėsmė, kad miestui svarbus projektas gali būti neįgyvendintas.

Birželio pradžioje Kauno vadovai suabejojo, ar „Girstučio“ rekonstrukcijos darbų rangovas pajėgs užbaigti statybas, todėl net svarstė galimybę nutraukti sutartį su „Sienojumi“.

Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis birželio 6 dieną lankėsi statybvietėje ir pavedė savivaldybės administracijai skubiai spręsti problemą.

Praėjusį pirmadienį miesto tarybos Ūkio komiteto posėdyje „Sienojaus“ direktorius E.Savickas pateikė darbų grafiką ir patikino, kad baseino rekonstrukcija judės gerokai sparčiau.

Iki metų pabaigos ketinama apšiltinti fasadą, atlikti visus tinkavimo darbus, išbetonuoti grindis, įrengti inžinerinius tinklus, vandens filtravimo įrangą, elektros instaliaciją.

Ūkio komiteto pirmininkas Rytis Šatkauskas teigė, kad nutraukti sutartį su „Sienojumi“ nenaudinga, nes iškiltų grėsmė prarasti lėšas, kurias savivaldybė gavo iš Vyriausybės investicijų programos.

Komiteto pirmininkas prognozuoja, kad „Girstučio“ įkurtuves bus galima švęsti 2012 metų rudenį.

Sporto komplekso statyba trunka beveik keturis metus. Rūmuose numatytas 50 metrų ilgio baseinas, vandens parkas, olimpinis plaukimo centras. Visas objektas kainuotų apie 21 mln. litų.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min