Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Italams Lietuva – naujai atrandama patraukli turizmui šalis

Lietuvos stendas Milane vykstančioje parodoje
Valstybinis turizmo departamento nuotr. / Lietuvos stendas Milane vykstančioje parodoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos atstovavo Lietuvai tarptautinėje turizmo parodoje „BIT“ Italijoje, teigiama žiniasklaidai išplatintame pranešime spaudai. Milane mūsų šalies stendas ir renginiai sulaukė gausaus būrio lankytojų bei žiniasklaidos ir net vietos valstybinių organizacijų dėmesio.

„Susidomėjimas Lietuva buvo toks didelis, kad išdalijome visus leidinius keliomis kalbomis. Sulaukėme ypatingo Italijos žiniasklaidos dėmesio. Dalijome interviu apie Lietuvos turizmo naujoves ir renginius televizijų kanalų „MarcoPolo TV“ ir „Sky“ žurnalistams, o „Rai 2“ filmavo Lietuvos stendą,“ pasakojo Turizmo informacijos centro (TIC) Italijoje vadovė Kristina Šarkytė. „Tačiau labiausiai didžiuojamės tuo, kad Italijos krepšinio federacija oficialiai įsipareigojo reklamuoti Europos krepšinio čempionatą, vyksiantį mūsų šalyje.“

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad Italijos krepšinio federacija reklamuos Europos krepšinio čempionato varžybas, vyksiančias Lietuvoje. Be to, federacija pakvietė mūsų krepšinio legendą ir čempionato ambasadorių Arvydą Sabonį į Milano 2011 metų „Star Games“ pristatymą, kuris vyks kovo 13 dieną ir bus tiesiogiai transliuojamas per italų televiziją. Anot Italijos krepšinio federacijos, šį sporto renginį stebės 11 tūkstančių žiūrovų. 

Lietuvos atstovus Italijos krepšinio federacija taip pat pakvietė liepos 18 dieną į renginį, kuriuo Italijos komanda bus išlydima į Europos krepšinio čempionato varžybas mūsų šalyje. Lietuvos kelionių organizatoriai, kurie suteiks specialią nuolaidą Italijos krepšinio federacijos sirgaliams, galės nemokamai reklamuotis federacijos specialiai Lietuvai sukurtoje svetainėje. 

Tarptautinėje turizmo parodoje „BIT“ mūsų šalies kelionių organizatoriai taip pat tarėsi su Italijos turizmo verslo atstovais dėl bendradarbiavimo. Sicilijos kelionių agentūrų asociacijos prezidentas Giuseppe Cassara išsakė siekį skatinti abipusius turizmo srautus. Šalis bendradarbiauti Lietuvos stende ragino Palermo garbės konsulas, advokatas Alessandro Palmigianas.

Svarbus Lietuvos turizmui buvo ir Vilniaus oro uosto ir „Wind Jet“ oro linijų atstovų susitikimas, per kurį buvo vedamos derybos dėl šių avialinijų skrydžių iš Pizos krypties pasirinkimo. Lietuviai viliasi, kad pavyks nugalėti konkurentus ir italai pasirinks Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min