Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įtūžę gyventojai į namą neįsileido vamzdynų tvarkytojų

Pasipiktinę gyventojai pirmadienį į namą neįleido vamzdynų remontininkų.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Pasipiktinę gyventojai pirmadienį į namą neįleido vamzdynų taisytojų.
Šaltinis: 15min
1
A A

Klaipėdoje, Baltijos prospekte, esančio daugiabučio gyventojai pirmadienio rytą pradėjo protestu. Jie į namą neįsileido vamzdynų tvarkytojų. Pasak gyventojų, pirmininkė savavališkai pasamdė darbininkus, bet apie tai neinformavo.

„Policija mums jau rekomendavo surašyti raštą dėl šios dienos įvykių ir bus pradėtas tyrimas dėl nelegalios sutarties pasirašymo be gyventojų žinios. Dabar mes galime tik užblokuoti darbininkams kelią, kad nereikėtų mokėti už darbą. Vamzdžiai keisti prieš penkerius metus, jų būklė gera“, – sakė gyventojų atstovė Aušra Kuzminskienė.

Gyventojai įsitikinę, kad pirmininkė Renata Zumarienė pasielgė neteisėtai. Ji prieš tai nesušaukė gyventojų susirinkimo ir negavo pritarimo vykdyti per 70 tūkst. kainuosiančių vamzdyno renovacijos darbų.

Santykiai su pirmininke, anot gyventojų, pašlijo jau seniai. Pirmininkė nepaiso gyventojų norų, švaisto lėšas, už jas neatsiskaito.  „Šalia namas stogą susiremontavo pigiau, kiekvienam butui kainavo 600 Lt, o mums po 1 500 Lt, namai vienodi“, – piktinosi gyventojai. Šie teigė negalintys išrinkti naujo bendrijos vadovo, nes susirinkimą gali šaukti tik pirmininkė. Artimiausią susirinkimą ji numatė po daugiau kaip savaitės.

Pati pirmininkė su gyventojais ir žurnalistais bendrauti nepanoro, ji neatidarė savo buto durų. Pirmadienį ji buvo iškviesta į policiją, kur turės pateikti visus dokumentus.

Nemato pažeidimų

J.Andriejauskaitės nuotr./Bendrovės vadovui gyventojai įteikė raštą su 78 parašais.
J.Andriejauskaitės nuotr./Bendrovės vadovui gyventojai įteikė raštą su 78 parašais.

Pirmadienį gyventojai apie nepageidaujamus atlikti darbus informavo ir juos atlikti turinčiso bendrovės „Vakarų santechnika“ atstovus. Ryte atstovai nepriėmė dokumento, kuriame daugiau kaip pusė, 78 gyventojai, pasirašė nepageidaujantys vamzdynų remonto. Į bendrovę nuvykus žurnalistams direktorius raštą priėmė. Jie direktorių įspėjo, kad pirmininkė neturi jokio protokolo, kuriame gyventojai būtų sutikę su renovacija.

Bendrovės direktorius Mindaugas Prelgauskas teigė, kad kol kas darbai nebus atliekami. „Išsiųsime bendrijos pirmininkei užklausą. Darbų negalime atlikti, nes fiziškai mums trukdo. Jų neatliksime, kol negausime atsakymo, tačiau bandysime išsireikalauti patirtą žalą, darbų negalėjome pradėti. Galbūt tos žalos nebus, skaičiuosime“, – sakė direktorius. Jis teigė nematantis jokių bendrijos pirmininkės pažeidimų, ji buvo išrinkta gyventojų ir gali pasirašyti sutartį su kitomis bendrovėmis.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Santechnika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min