Tiesiogiai
2009-05-02 20:39

Įžūlūs apiplėšimai Vilniuje: vyras neteko 8000 eurų, trys paauglės – mobiliųjų telefonų ir kišenpinigių

Nors miesto policininkai neseniai gyrėsi sumažinę plėšimų skaičių, Europos kultūros sostinės gatvėse netgi vidury baltos dienos siautėja peiliais bei pistoletais ginkluoti nusikaltėliai.
Ginklas
Ginklas / Photos.com

Naujienų portalas 15min.lt sužinojo apie keletą plėšimų, įvykdytų Vilniuje gegužės 1-ąją.Plėšiko požymiai: apvalaus veido, vidutinio kūno sudėjimo, apie 1,75 metro ūgio, vilkėjo smėlio spalvos kelnes ir margą spalvingą megztinį.

Keturiasdešimtmetis Vilniaus rajono gyventojas pasiskundė, kad vidury dienos, apie 15.30 val., buvo sumuštas ir apiplėštas. Sostinės Pašilaičių rajone, prie Žemynos gimnazijos, nukentėjusiam užpuolikas pagrasino pistoletu, panaudojo smurtą. Galima neabejoti, kad užpuolikas neatsitiktinai tykojo aukos, su savimi turėjusios 7 800 eurų (beveik 27 000 litų) grynaisiais. Pačiupęs šiuos pinigus, plėšikas paspruko. Įvykio aplinkybes aiškinasi sostinės pareigūnai.

Po pusantros valandos ne ką mažiau įžūlus apiplėšimas įvykdytas kitame Vilniaus gale, Antakalnyje. Apie 17 val. Žirgo gatvėje, kieme prie 15-ojo namo, peiliu ginkluotas nusikaltėlis užklupo tris paaugles.

Iš visų 14-15 metų mergaičių užpuolikas norėjo to paties – mobiliųjų ir grynųjų.

Plėšiko grobis – du „Sony Ericsson“ bei „Samsung“ telefono aparatai bei bendra 130 litų suma. Mergaitės turėjo 60, 50 ir 20 litų.

Nukentėjusios, nors ir patyrusios stresą, sugebėjo pareigūnams apibūdinti skriaudiką.

Jaunuolio požymiai: apvalaus veido, vidutinio kūno sudėjimo, apie 1,75 metro ūgio, vilkėjo smėlio spalvos kelnes ir margą spalvingą megztinį. Įtariamasis ieškomas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą