TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

J.Miltinio teatro vadovo pasitraukimas vos po dviejų darbo dienų papiktino kultūros ministrą A.Gelūną

Kultūros ministras Arūnas Gelūnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kultūros ministras Arūnas Gelūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Netrukus gali būti paskelbtas naujas konkursas J.Miltinio teatro vadovo pareigoms užimti. Panevėžio Miltinio teatro direktoriaus Laimučio Sėdžiaus prašymas atleisti jį iš užimamų pareigų nemaloniai nustebino kultūros ministrą Arūną Gelūną, kuris vos prieš tris dienas Panevėžyje pristatė teatro darbuotojams naująjį vadovą, teigiama Kultūros ministerijos pranešime.

Konkursą laimėjęs, teatro viziją bei išsamų penkerių metų planą pristatęs L.Sėdžius teatro vadovu išdirbo dvi dienas. Tuomet savo iniciatyva atvyko į Kultūros ministeriją ir parašė prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų. Jokie įkalbinėjimai pasilikti paskirtose pareigose nepadėjo, nors A.Gelūnas tikėjosi, kad teatro vadovas viską apmąstęs apsigalvos ir pradės normaliai dirbti.

Kultūros ministras nustebęs, kad ilgametis šio teatro aktorius, konkurso metu žadėjęs permainas teatro valdyme, repertuaro sudaryme, taip pat tikinęs, kad be galo svarbu suburti teatro kolektyvą vienam tikslui – puoselėti ir branginti turtingą istoriją turintį teatrą, po kelių darbo dienų nusprendė, kad, būdamas direktoriumi to padaryti nebegali, nes nusivylė šio teatro žmonėmis, nors juos pažinojo ne vieną dešimtmetį.

Kaip ministerijoje aiškino pats L.Sėdžius, jis paliekąs teatrą savo noru. Teatro vadovas teigė, kad prieš tai turėto teatro darbuotojų palaikymo jis nebeturi, kad būtent jie trukdo jam daryti būtinas ir radikalias permainas teatre. L.Sėdžius sakė nebematantis galimybių dirbti, ir norintis kuo greičiau palikti vadovo kėdę.

„Tai vertinu kaip neapgalvotą žingsnį ir neatsakingą požiūrį į gautas pareigas, žadėtų įsipareigojimų nevykdymą. L.Sėdžiaus į ministeriją nekviečiau, apie spaudimą ar politinius motyvus nėra ir negali būti jokios kalbos. Kodėl teatre susidarė tokia situacija reiktų klausti paties teatro vadovo ar ten dirbančių žmonių“, – teigia S.Sėdžiaus sprendimo palikti teatrą nepateisinantis kultūros ministras Arūnas Gelūnas.

Ministrui patenkinus prašymą, netrukus bus skelbiamas naujas konkursas J.Miltinio teatro vadovo pareigoms užimti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min