Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Japonija tęs ir stiprins paramą Goro provincijai, sako Japonijos užsienio reikalų valstybės sekretorius

Lietuvos karys Afganistane bendrauja su vietos gyventoja
JAV KOP seržantės Lauros K. Smith/ISAF nuotr. / Lietuvos karys Afganistane bendrauja su vietos gyventoja
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Japonija tęs ir stiprins paramą Afganistano Goro provincijai, kurioje veikia Lietuvos vadovaujama Provincijos atkūrimo grupė, sako Japonijos užsienio reikalų valstybės sekretorius Koichi Takemasa.

Tai K.Takemasa sakė Miuncheno saugumo konferencijoje susitikęs su Lietuvos krašto apsaugos ministre Rasa Juknevičiene, laikinai einančia užsienio reikalų ministro pareigas, pranešė ministrės patarėja viešiesiems ryšiams.

Susitikimo metu buvo aptarti dvišalių santykių klausimai, paramos Afganistanui projektai ir bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.

R.Juknevičienė padėkojo pašnekovui už aktyvų Japonijos indėlį teikiant paramą Afganistano Goro provincijai, kurioje veikia Lietuvos vadovaujama Provincijos atkūrimo grupė. Valstybės sekretorius patikino, kad Japonija ir toliau tęs ir stiprins tokią paramą.

Taip pat buvo aptarti Japonijos santykiai su Europos Sąjunga, bendradarbiavimas Jungtinių Tautų Organizacijoje ir kiti aktualūs tarptautinės saugumo politikos klausimai.

46-oje Miuncheno konferencijoje buvo svarstomos įvairios temos: naujoji NATO saugumo strategija, NATO operacijos ir misijos, ginklų kontrolės ir nusiginklavimo klausimai bei regioninio saugumo aktualijos.

Saugumo politikos konferencijoje Miunchene dalyvauja daugelio valstybių vyriausybių nariai, politikai, mokslininkai ir tarptautinių organizacijų atstovai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min