Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimas ir senjorai spektaklius žiūrės pigiau

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno valstybinis dramos ir Kauno valstybinis muzikinis teatrai pavasarį pradeda akcijomis. Abiejuose teatruose studentams, moksleiviams ir senjorams siūloma pamatyti kai kuriuos spektaklius su nuolaidomis.

Visą kovą studentai, moksleiviai ir pensininkai spektaklį „Sugrįžimas į dykumą“ galės pamatyti už pusę kainos. Režisieriaus Artūro Areimos spektaklis – viena iš sezono naujienų. „Vos tik atšyla, žiūrovų teatre sumažėja. Tikimės, kad akcija patrauks daugiau žmonių, kurie užsinorės pamatyti naują spektaklį. Vėliau bus daugiau akcijų kitiems spektakliams“, – sakė Kauno dramos teatro atstovė spaudai Eugenija Ramanauskaitė.

Nuolaidų toms pačioms žiūrovų grupėms siūlo ir Muzikinis teatras. Už pusę kainos studentai, moksleiviai ir senjorai gali pamatyti I.Kalmano operetę „Silva“, G.Bizet operą „Karmen“ ir G.Kuprevičiaus operą „Karalienė Bona“. „50 proc. nuolaidą pritaikome tiems spektakliams, į kuriuos bilietai nėra akimirksniu išperkami. Tai nereiškia, kad jie prastesni, tik gal mažiau žinomi, nepelnytai pamiršti“, - sakė Muzikinio teatro atstovė spaudai Lina Stankevičiūtė.

Spektaklis „Sugrįžimas į dykumą“ Kauno dramos teatre bus rodomas kovo 4, 10 d. 18 val. Ilgojoje salėje (Kęstučio g. 62). Operetė „Silva“ Muzikiniame teatre bus rodoma kovo 6 d. 18 val., opera „Karmen“ – kovo 8 d. 18 val. , opera „Karalienė Bona“ – kovo 11 d. 18 val.

 

Komentarai
Temos Kaina
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min