Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 29d. 06:20

Jaunimo kūrinys – kultūrinis žemėlapis

Klaipėdos kultūrinį žemėlapį jaunieji klaipėdiečiai kūrė beveik du mėnesius.
Organizatorių nuotr. / Klaipėdos kultūrinį žemėlapį jaunieji klaipėdiečiai kūrė beveik du mėnesius.

Sekmadienį klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės susipažinti su Klaipėdos kultūriniu žemėlapiu. Jis visą vasarą puoš Dailės parodų rūmų fasadą.

Žemėlapyje pavaizduoti jaunimo nupiešti senamiesčio meniniai akcentai bei kultūros objektai. Projekto dalyvių sukurti eskizai taip pat bus įamžinti atvirlaiškiuose, kurie, tikimasi, uostamiesčio svečių bus išplatinti po platųjį  pasaulį.

Klaipėdos dailės parodų rūmų ir dailės klubo „Guboja“ organizuojamo projekto „Klaipėdos kultūrinis žemėlapis“ dalyviai beveik du mėnesius lankė užsiėmimus, dalyvavo specializuotose teminėse ekskursijose po Klaipėdą. Su miesto urbanistine raida, architektūriniais bruožais bei meniniais akcentais jaunuosius klaipėdiečius supažindino vienos leidyklos vadovas Kęstutis Demereckas, istorikas Laisvūnas Kavaliauskas, dailėtyrininkas Petras Šmitas ir menininkas Virgilijus Bizauskas.

Įsijungti į edukacinį projektą buvo kviečiami visų Klaipėdos mokyklų 7 – 10 klasių mokiniai, kurie jau balandžio viduryje aktyviai įsitraukė į miesto istorijos bei kultūros studijas. Iš viso užsiėmimuose apsilankė šimtas uostamiesčio moksleivių ir dešimt mokytojų iš 11-kos miesto ugymo įstaigų.

Sekmadienio vidurdienį, visi atskubėję į Dailės parodų rūmų kiemelį (Aukštoji g.1/Didžioji Vandens g. 2) galės įvertinti dalyvių piešinius, nuotraukose stebėti visą projekto įgyvendinimo procesą bei klausytis nuotaikingos grupės „Nervas“ muzikos.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min