Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 12:29

„Jaunimo linijai“ vadovaus D.Bukantaitė-Kutkevičienė

Diana Bukantaitė-Kutkevičienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Diana Bukantaitė-Kutkevičienė

Nevyriausybinei organizacijai „Jaunimo linija“ nuo šiol vadovaus Diana Bukantaitė-Kutkevičienė. Ji pakeis dvejus metus „Jaunimo linijai“ vadovavusią Gretą Laukaitienę, kuri palieka organizaciją dėl asmeninių priežasčių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

D.Bukantaitė – Kutkevičienė paskutinius šešerius metus vadovavo privačiam DOMINO teatrui, turi darbo patirties ir viešajame sektoriuje. Ji yra baigusi teisės studijas Vilniaus universitete ir Vadovų magistrantūrą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, taip pat yra įgijusi ICF koučerės sertifikatą. Diana turi stiprius organizacijos ir projektų valdymo, pokyčių įgyvendinimo, komandos formavimo įgūdžius, pati yra buvusi „Jaunimo linijos“ savanorė.

„Džiaugiuosi galimybe po ilgo laiko sugrįžti į išaugusią ir modernią „Jaunimo liniją“ bei prisijungti prie nuostabios komandos. Tikiu šios organizacijos misija, man artimos jos vertybės, tad didžiuojuosi galėdama prisidėti prie prasmingos veiklos savo žiniomis, įgūdžiais ir profesine patirtimi. „Jaunimo linijos“ 30 metų veiklos laikotarpis ir rezultatai tik įrodo, kad šios organizacijos darbas ypatingai svarbus, tad mano, kaip vadovės, pagrindinis tikslas bus ir toliau kartu su visa komanda kurti organizaciją, kuri yra stipri, moderni, tvari ir kasdien vis labiau priartėja prie savo vizijos – „nė vienas nepaliktas vienas“ – nei organizacijos viduje, nei už jos ribų“, – sako naujoji „Jaunimo linijos“ vadovė D.Bukantaitė-Kutkevičienė.

„Esu dėkinga „Jaunimo linijai“ už čia sutiktus nuostabius žmones, įgytas patirtis ir naujas žinias bei įgūdžius. Linkiu organizacijai ir toliau išlikti moderniai ir lanksčiai, kuo geriau atliepti žmonių pagalbos poreikius ir šviesti visuomenę apie emocinę sveikatą. „Jaunimo linijos“ vidinė kultūra, susitelkusi savanorių bendruomenė ir tvirtomis vertybėmis grįsta veikla – stipriosios ilgaamžės organizacijos pusės, kurios padeda užtikrinti sklandžią veiklą ir būti viena iš NVO sektoriaus lyderių, tad linkiu „Jaunimo linijai“ tai išlaikyti“, – sako organizaciją paliekanti G.Laukaitienė.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:01
00:53
00:54

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min