Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimo organizacijoms kyla grėsmė išnykti

Jaunuoliai dalyvauja bendrose pamaldose, teminiuose užsiėmimuose, rengiamos ekskursijos po miestą.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Jaunuoliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunkmečiu priimami sprendimai mažinti ar apskritai naikinti finansavimą jaunimo organizacijoms kelia grėsmę jų išlikimui, teigia Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Šarūnas Frolenko.

Šią vieną pagrindinių jaunimo organizacijų baimę Š.Frolenko išsakė prezidentei Daliai Grybauskaitei trečiadienį vykusiame susitikime Tarptautinės jaunimo dienos proga.

„Mažinant biudžetą neatodairiškai, nukerpant visus pinigus pilietiniam, tautiniam ugdymui, mažinant visą jaunimo politikos biudžetą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje galima prarasti didelį įdirbį, kuris yra šiandien padarytas. Jaunimo organizacijos ne visos gali, sakykim taip, išgyventi šitą žiemą“, – po susitikimo žurnalistams kalbėjo Š.Frolenko.

Jis pastebėjo, kad grėsmę kelia ir nevyriausybinio sektoriaus konkurencija su valstybės biudžetinėmis įstaigomis bei valstybės įsteigtomis viešosiomis įstaigomis. „Pilietinėms, savanorišku pagrindu veikiančioms žmonių sąjungoms konkuruoti su valstybės biudžetą turinčiomis organizacijomis yra sudėtinga. Savanoriška veikla ir profesionalai apmokamas darbas – konkurencija yra toli gražu nelygi“, – sakė Š.Frolenko.

Anot jo, savanorystė turėtų būti labiau skatinama, prie to turėtų prisidėti ne tik jaunimas, bet ir vyresni žmonės, pensininkai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min