Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2009 01 08

Jaunos autorės debiutas: „Liusijos dienoraštis”

Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje pristatoma jaunos klaipėdietės Andės Milinytės debiutinė knyga „Liusijos dienoraštis“.
„Liusijos dienoraštis“
„Liusijos dienoraštis“ / Organizatorių nuotr.

Dabar jau keturiolikos sulaukusi A.Milinytė, būdama 13-os sukūrė istorijas, kurių pagrindinė herojė – jos mylimą augintinė katytė Liusija. Jaunosios autorės knygoje pasaulis ir kasdienybė atsiskleidžia per katytės išgyvenimus ir mintis.

Pavyzdžiui, ar visi mes žinome, kad kovo pirmąją reikia pakasyti savo katytėms paausius, nes tai jų profesinė šventė. Skaitydami šias nuotaikingas pasakėles taip pat sužinosime, kad katinėliai pavasarį būna labai romantiški ir linkę į kūrybą.

A.Milinytės sukurtos istorijos moko mylėti ir kitomis akimis pažvelgti į nebylų šalia mūsų esantį augintinį, skatina bendrauti ir suprasti tą, kuriam esi vienintelis tikras draugas. Knygelę žaismingais piešiniais iliustravo dailininkė Asta Steigvilaitė.

Linksmos, mielos istorijos apie katytės Liusijos išgyvenimus ir išdaigas, anot autorės, skiriamos „įvairaus amžiaus žmogeliukams – nuo darželinukų iki tėtukų, mamyčių ir seneliukų, kurie skaitydami pasakėles, sugeba pasiversti vaikais…“.

Andės tėtis – rašytojas, tad knygų vakaro I.Simonaitytės bibliotekoje metu bus pristatyta ir Anso Plonio apysaka „Paskutinieji Kuršių nerijos betonuotojai“. Ansas Plonis pristatomas kaip senojo Kuršių nerijos gyventojo Michelio Plonio ainis. Parašyti šį kūrinį jį paskatino besitęsiantys skandalai šiame krašte, kurie tapo puikia dirva meninėms interpretacijoms.

Visi knygų gerbėjai kviečiami į dviejų naujų knygų sutiktuves, o susitikimo metu šias knygas pristatys literatūrologas Romas Skunčikas ir kiti svečiai.

Renginys I.Simonaitytės bibliotekoje – ketvirtadienį, 16 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius