Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunųjų konservatorių lyga išsirinko naują lyderį

Naujuoju organizacijos lyderiu tapo 21 m. Andrius Vyšniauskas.
Naujuoju organizacijos lyderiu tapo 21 m. Andrius Vyšniauskas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį viena didžiausių ir stipriausių Lietuvos jaunimo organizacijų Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) išsirinko naują pirmininką ir valdybą. Naujuoju organizacijos lyderiu tapo 21 m. Andrius Vyšniauskas.

Andrius Vyšniauskas dvi kadencijas buvo JKL Valdybos nariu, buvo atsakingas už ryšius su visuomene, pastarojoje kadencijoje buvo organizacijos Vicepirmininkas. Andrių Vyšniauską kandidatu iškėlė Marijampolės filialas, kurio pirmininku jis buvo prieš porą metų. Savo kalboje kandidatas pabrėžė jog stengsis stiprinti organizacijos vadybą, darbą su organizacijos padaliniais ir nariais, įgyvendinti kokybiškesnį finansų valdymą ir sutiekti organizacijai žymiai svaresnį vaidmenį Lietuvos politikoje, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Kartu su nauju pirmininku buvo išrikta nauja valdyba. Jos nariais tapo:

1. Justas Šireika – Kauno filialas
2. Marius Jakubauskas – Molėtų filialas
3. Mantas Pupinis – Vilniaus filialas
4. Gintarė Narkevičiūtė – Kauno filialas
5. Jonas Ignatavičius – Kauno filialas
6. Algimanta Vaikšnytė – Vilniaus filialas

Kaip minėjo naujai išrinktas pirmininkas: „Tai yra profesionalių ir patyrusių žmonių komanda, kuri gebės užtikrinti tolygų ir darnų organizacijos vystymąsi, net ir esant sudėtingai valstybės situacijai“.

Konferencijos metu taip pat išrinktas naujas Revizorius – Michailas Denisenko – ir naujas Priežiūros komitetas – Vesta Ratkevičiūtė (komiteto pirmininkė), Arnoldas Pikžirnis ir Vaida Butkutė.

Jaunųjų Konservatorių lyga – tai savarankiška, savanoriška, nepolitinė Lietuvos jaunimo organizacija, vienijanti pilietišką ir aktyvų jaunimą. Organizaciją 1993 metais įkūrė aktyvūs Persitvarkymo Sąjūdžio jaunuoliai. Šiuo metu Jaunųjų Konservatorių lyga vienija daugiau nei 1100 narių visoje Lietuvoje, turi daug filialų įvairiose Lietuvos savivaldybėse.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min