Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jausmingos vyrų itališkos dainos

Koncertų salėje vyriškiai dainuos itališkas dainas.
Klaipėdos koncertų salės nuotr. / Koncertų salėje vyriškiai dainuos itališkas dainas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos koncertų salėje rytoj liesis italų meilės lyrika.

Ją klaipėdiečiams dovanos subtilusis „Baltijos gitarų kvartetas“ ir nuostabaus grožio balsą turintis dainininkas Edmundas Seilius.

Prieš šešerius metus susibūręs jaunų menininkų ansamblis „Baltijos gitarų kvartetas“, kurio biografijoje jau gausu pripažinimo ženklų ir laimėjimų konkursuose, nestokoja meninių ambicijų, entuziazmo bei originalių idėjų. Kvarteto nariai groja specialiai jiems pagamintomis ispanų meistro  gitaromis.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas E.Seilius scenoje jau dešimt metų. Sukūręs per dešimt vaidmenų, pelnęs kritikų įvertinimus už puikias interpretacijas, plačiajai publikai jis tapo dar žinomesnis padainavęs televizijos projekte „Triumfo arka“.

„Mano tikslas – žmones supažindinti su gyvai atliekama nuostabia muzika, ugdyti skonį ir gebėjimą atsispirti per vieną dieną iškeptų vadinamųjų žvaigždžių spindesiui, atskirti pelus nuo grūdų“, – sakė E. Seilius.

Jau keturis kartus Klaipėdos koncertų salėje savo programas pristatęs „Baltijos gitarų kvartetas“ iki šiol nepaliko nė vieno abejingo klausytojo.

„Kas žmones daro gerus? Meilė, pagarba viskam. Iš šių pradų, manau, atsiranda ir kitos vertybės. Ne veltui Šventajame Rašte parašyta: „Dievas yra meilė.“ Meilės ir pagarbos niekada nebūna per daug. Ieškau meilės, stengiuosi ją dovanoti kitiems. Atlikėjas turi gerbti publiką ir su ja dalytis savo perteikiamais išgyvenimais“, – sakė būsimo vakaro svečias E.Seilius.

Programoje „Ką vyrai žino apie meilę“ skambės G.Rossinio, P.Mascagnio, S.Cardillo, E.Tosellio, Ch.Ruebenso, R.Falvo, E. Di Capua, S.D'Esposito, E.D'Curtis, A.Raudonikio ir kitų autorių kūriniai.

Italų meilės lyrika Klaipėdos koncertų salėje liesis ketvirtadienį, 18 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min