Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV ir Lietuvos kariai švarino pajūrį (nuotraukos)

Iš Floridos ir P.Karolinos kilę kariai pririnko pilną maišą šiukšlių.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Iš Floridos ir P.Karolinos kilę kariai pririnko pilną maišą šiukšlių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie pusšimtis JAV ir Lietuvos jūreivių ketvirtadienį plušėjo pajūryje. Pasiskirstę į kelias grupes jie valė Girulių, Neįgaliųjų bei Melnragės paplūdimius.

JAV jūreiviai – tai uostamiestyje viešinčio karinio jūrų laivo „USS John L. Hall“ įgulos nariai. Laivu atplaukę svečiai iš Amerikos kasmet Klaipėdoje dovanoja gerus darbus – tvarko vaikų globos namus, dovanoja humanitarinę pagalbą. Šiemet pirmą kartą sumanyta švarinti paplūdimius.

Talka pajūryje prasidėjo apie 9.30 val. Prie įgulos narių ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų atstovų ryte prisidėjo ir JAV ambasadorė Lietuvoje Anne E. Derse. Ji pajūryje darbavosi apie valandą. Vėliau ambasadorė lankėsi vaikų globos namuose „Rytas“ ir senelių globos namuose „Caritas“. Vaikams moteris įteikė knygų, o laivo įgulos atstovai atgabeno dėžes su higienos priemonėmis. Pastarųjų priemonių nuvežta ir į senelių globos namus.

Pajūrį švarinę JAV ir Lietuvos jūreiviai džiaugėsi nepaprastai puikiu rudenišku oru. „Manėme, kad bus labai šalta Lietuvoje, bet oras tikrai puikus“, – džiaugėsi du laivo įgulos nariai, kilę iš Floridos ir P.Karolinos. Per kelias valandas jūreiviai surinko daugybę maišų šiukšlių, iškasė smėlio paviršiuje kyšojusias tris dideles padangas. Talkos dalyviai teigė daugiausia radę plastikinių butelių. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min