Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Johnas McCainas: Dalia Grybauskaitė galėtų pretenduoti į JAV prezidento postą

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė
G. Skaraitienės nuotr. / Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentė Dalia Grybauskaitė galėtų kandidatuoti į Jungtinių Valstijų prezidento pareigas, pareiškė Jungtinių Valstijų senatorius Johnas McCainas.

„Mus visus prezidentė labai sužavėjo. Ji yra tvirta, dinamiška, stipri lyderė. Galbūt mūsų požiūris kai kuriais klausimais truputį išsiskiria, tačiau manau, kad ji gerai atstovauja Lietuvos žmonėms. Mes su ja sutinkame klausimais, susijusiais su vadinamąja perkrovimo politika, taip pat pastaraisiais Rusijos Vyriausybės veiksmais M.Chodorkovskio atžvilgiu, tragiška pono S.Magnickio mirtimi kalėjime ir kitais Rusijos veiksmais, dėl kurių dabartinė valdžia yra atsakinga. Manau, mes labiau sutariame nei nesutariame. Ji galėtų kandidatuoti į JAV prezidento postą“, – penktadienį po susitikimo su D.Grybauskaite, o vėliau ir Baltarusijos opozicijos atstovais sakė J.McCainas.

Tačiau JAV politikas atsisakė išsakyti nuomonę apie D.Grybauskaitės požiūrį Baltarusijos atžvilgiu. Paklaustas, ar Lietuvos pozicija, jo nuomone, nėra pernelyg švelni, J.McCainas tvirtino pasisakąs už stipresnes priemones diktatūrinio Aliaksandro Lukašenkos režimo atžvilgiu, tačiau pabrėžė negalįs kritikuoti laisvai išrinktos Lietuvos Vyriausybės ir prezidentės politikos.

„Sunku pasakyti, kaip turi elgtis mūsų draugai, sąjungininkai arba laisvai išrinkta valdžia. Tai labiau derėtų daryti Vyriausybės nariams, o ne įstatymų leidžiamosios valdžios atstovams. Mes visi esame už stipresnes priemones Baltarusijos atžvilgiu, bet negaliu kritikuoti laisvai išrinktos Vyriausybės ir prezidentės politikos“, – kalbėjo J.McCainas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min