Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jonai taikytis nenori

Jonas Stanevičius
J.Stanevičius su kolega taikytis nenori.
Šaltinis: 15min
0
A A

Socdemas Jonas Jagminas ir Tautos prisikėlimo partijos frakcijos narys Jonas Stanevičius savo konfliktą dėl išvykos į Kelmę aiškinosi Seimo etikos ir procedūrų komisijoje.

J.Jagminas komisijai papasakojo, kaip dar pernai, gruodžio 15-ąją , važiavo į Kelmę pas rinkėjus Seimo automobiliu ir paprašė įvertinti, ar tai darė teisėtai.

Mašinos Seimo automobilių ūkyje esą paprašė J.Jagmino patarėjas, užsakyme įrašydamas, jog Seimo narys vyksta į konferenciją. Tuo tarpu Kelmėje buvo numatytas tik susitikimas su rajono socdemais. „Aš viską suderinau su Kaimo reikalų komiteto pirmininku Edmundu Pupiniu, viską papasakojau, kokiu reikalu važiuoju. Apie jokią konferenciją nekalbėjau“, – teigė J.Jagminas.

Prisikėlėlis, Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Jonas Stanevičius taip pat išsiaiškino, kad jokios konferencijos Kelmėje tuo metu nebuvo. Po J.Stanevičiaus užvirtos košės J.Jagminas televizijos laidoje „Paparacai“ buvo išvadintas melagiu.

Etikos komisijoje pažiūrėjus televizijos laidos įrašą, žodis buvo suteiktas J.Stanevičiui. Anot jo, kiti Seimo nariai, vykdami bet kur tarnybiniu transportu, jį išsinuomoja. O J.Jagminui automobilis buvo skirtas komiteto vardu, iš komiteto kelionių limito, kaip vykstant į konferenciją. Kelionė, J.Stanevičius teigimu, kainavo pusantro tūkstančio litų.

Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas siūlė seimūnams paduoti vienas kitam ranką ir susitaikyti, tačiau jie nesutiko.
 

Savo verdiktą komisija žadėjo priimti vėliau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min