Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 10d. 11:34

Jonavoje rinkimų naktį nuvirto stulpas

Jonavoje rinkimų naktį nuvirto stulpas
Luko Kulakausko nuotr.  / Jonavoje rinkimų naktį nuvirto stulpas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jonavos Chemikų gatvėje nuvirto stulpas, manoma, kad jis krito gruntą išplovus vandeniui.

Dar dieną Chemikų gatve važiuojantys jonaviečiai piktinosi ne tik dėl remontuojamos gatvės duobių, tačiau ir dėl to, kad, smarkiau palijus, kai kurios gatvės atkarpos tapo beveik nepravažiuojamos, o sustabdžius darbus rangovai bent iš dalies „nesulopė“ didelių gatvėje esančių duobių.

Jonavos rajono savivaldybės specialistai jonaviečius ramina, kad gatvė bus sutvarkyta ir paruošta „žiemojimui“, o pavasarį darbai vyks toliau.

„Sutarėme su rangovais, kad jie gatvę užkonservuos, palygins duobes ir taip paliks žiemai. Ji tikrai nebus tokia duobėta“, – „Jonavos žinioms“ sakė savivaldybės specialistai.

Šiemet prasidėjusių trijų gatvių darbų remontai strigo būtent Chemikų gatvėje. Ruošdami gatvės projektą, suklydo projektuotojai.

Problemos esmė – Chemikų gatvėje po asfaltbetonio danga yra betono sluoksnis, kurio plotis, ilgis ir storis kinta per visą rekonstruojamos gatvės ilgį.

Esamo asfaltbetonio storis nėra pakankamas atlikti planuotus ir projekte numatytus darbus. Todėl laukiama kelių inžinierių sprendimų, kaip siūloma spręsti šią situaciją.

Tą pačią naktį bendrovės „Jonavos paslaugos“ specialistai elektros stulpą nuo kelio pašalino.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min