Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jonavos eglė – iš maždaug 15 tūkst. kompaktinių plokštelių

Jonavos eglė – iš maždaug 15 tūkst. kompaktinių plokštelių
Danutės Kasparavičienės nuotr.. / Jonavos eglė – iš maždaug 15 tūkst. kompaktinių plokštelių
Šaltinis: www.jonavoszinios.lt
0
A A

Penktadienio vakarą Jonavoje, Sąjūdžio aikštėje bus įžiebta pagrindinė miesto eglė, o ją kūrusi žinoma menininkė Jolanta Šmidtienė vadina „dienos karaliene“. Šiemet Jonavos eglės puošybai naudotos kompaktinės plokštelės. 

„Man labai patinka. Tokio efekto aš ir tikėjausi. Tai eglė – dienos karalienė. Šviečiant saulei, saulėtą dieną jį tarsi „subyra“ į tūkstančius saulių“, – „Jonavos žinioms“ sakė J.Šmidtienė.

Ne vienos kalėdinės eglės autorė J.Šmidtienė šiemet Jonavoje sukūrė deimantines Kalėdas, o viso Jonavos eglės puošybai sunaudota apie 15 tūkst. kompaktinių plokštelių.

„Maždaug pusę jų surinko jonaviečiai. Mums jas atvežė su priekaba“, – pasakojo J.Šmidtienė.

Jonaviečiai į miesto seniūniją atnešti nereikalingas kompaktines plokšteles buvo kviečiami daugiau nei prieš mėnesį. Visos surinktos plokštelės perduotos eglės kūrėjai.

„Tai – nauja idėja, tai – pirmoji tokia eglė. Paprastai eglės gražiausiai atrodo vakarais, kai užsidega lemputės. Šiuo atveju Jonavos eglė įspūdingiausia būtent dieną“, – sakė menininkė.

Eglės aukštis – apie 13 metrų. Be kompaktinių plokštelių ją puošiant buvo naudojamos montažinės putos. Ant eglės taip pat pakabinta apie 1000 metrų LED girliandų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min