Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 23d. 12:24

Joninių renginiams ir jų dalyviams – didesnis policijos dėmesys

Kauno policija
Kauno policija

Artėjant ilgajam Joninių savaitgaliui Kauno apskrities viešosios policijos pareigūnai prižiūrės viešąją tvarką ir stiprins patruliavimą apskrityje. Pareigūnai ragina ir gyventojus bendradarbiauti bei kartu pasirūpinti savo turto saugumu.

Birželio 23-27 dienomis Kauno mieste ir apskrityje vyks įvairūs Joninių renginiai, kurių metu policijos pareigūnai užtikrins viešąją tvarką pagal sudarytą prevencinį planą. Renginių metu daugiausia dėmesio bus skiriama vagystėms ir nepilnamečiams, kurie nevengia vartoti alkoholinių gėrimų.

Pasak Viešosios tvarkos valdybos viršininko Remigijaus Stuko, ilgojo savaitgalio metu taip pat bus sustiprinta eismo kontrolė, didesnis dėmesys skirtas vairuotojų blaivumo patikrinimui ne tik Kauno mieste, bet ir apskrities gyvenvietėse, kaimo vietovėse.

Pareigūnai pataria gyventojams saugotis vagysčių iš gyvenamųjų patalpų. Patikimas ir pigiausias būdas – prevencinė priemonė ,,Saugi kaimynystė“. Jos metu savo gyvenamąsias patalpas galima patikėti kaimynams.

„Operatyvus pranešimas policijai telefonu 02 arba 112, pastebėjus įtarimą keliančius nepažįstamus žmones, išgirdus įtartinus garsus laiptinėje, lemia sėkmingą nusikaltėlių sulaikymą ir sudaro galimybę užkirsti kelią nusikaltimui“, – pabrėžė pareigūnai.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min