TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Joniškio padangę raižė naikintuvai

Joniškio padangę raižė naikintuvai.
Alvydo Tamošiūno nuotr. / Joniškio padangę raižė naikintuvai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Šiaulių apskrities gelbėjimo valdyba ir Joniškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba organizavo Šv. Florijonui, partizanams pagerbti, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti skirtą renginį. Nuo vidurdienio iki 17 valandos šventė užvaldė visą Joniškio poilsio zoną, kur gausiai rinkosi joniškiečių šeimos. Toks renginys mūsų rajone organizuotas, bene, pirmą kartą.

Visus šventės dalyvius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, Šiaulių APGV viršininkas Jonas Misiūnas, priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų atstovai iš Latvijos ir kiti garbūs svečiai. Rajono vadovas kalbėjo, kad to Joniškyje dar nebuvo, kada taip iškilmingai atiduodama pagarba Šv.Florijonui – ugniagesių gelbėtojų globėjui, partizanams ir minima kariuomenės bei visuomenės vienybės diena. Meras G.Čepulis šventės organizatoriams linkėjo toliau tęsti tokią gražią tradiciją ir prasmingiems darbams burti visuomenę.

Šventėje buvo rengiami ugniagesių pasirodymai, įvairios rungtys, skambėjo ne tik „Tautiška giesmė“, bet ir senovinis ugniagesių himnas. Vienas iš įspūdingiausių šventės akcentų – naikintuvų skrydžiai. Net keletą ratų danguje apsuko NATO Greitojo reagavimo oro policijos misiją Baltijos valstybėse vykdančio Prancūzijos KOP kontingento naikintuvai „Mirage 2000“. Įspūdingą jų skrydį stebėjo ne vienas joniškietis. Vėliau padangėje pasirodė mokomasis naikintuvas ,,L-39“ ir atliko parodomąją programą. Visą dieną veikė karinės technikos ir ginkluotės paroda. Šalia šventinio šurmulio ir dangų skrodžiančių naikintuvų su puikia programa pasirodė Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis orkestras.

Šiaulių APGV Joniškio PGT viršininkas Giedrius Žilinskas tikisi, kad šventė taps tradicija ir kiekvienais metais pavyks surengti kažką panašaus į šiųmetinę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min