Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius prarado postą, nes jo partijos skyrius išsivaikščiojo

Voldemaras-Bandziukas
Voldemaras-Bandziukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Joniškio rajono savivaldybės Taryba atleido administracijos direktorių liberalcentristą Voldemarą Bandžiuką iš pareigų dėl politinio nepasitikėjimo. Slaptu balsavimu už nušalinimą balsavo 16, prieš – 6 tarybos nariai. Mero teigimu, vietoje jo savo kandidatą siūlys „Tvarkos ir teisingumo“ partija.

Administracijos direktoriaus atleidimo klausimą Taryboje pristatė Joniškio rajono meras Liberalų sąjūdžio atstovas Gediminas Čepulis. Jis paaiškino, kad V.Bandžiukas yra atleidžiamas dėl politinio nepasitikėjimo.

Naujasis administracijos direktorius greičiausiai bus siūlomas iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos. Realiausias kandidatas – Eligijus Dargis.

15min.lt meras teigė, kad pasikeitė situacija valdančiojoje koalicijoje. Liberalų ir centro sąjungai priklausęs V.Bandžiukas nebegali toliau likti politinio pasitikėjimo poste, nes jo atstovaujamos politinės jėgos skyrius Joniškyje yra subyrėjęs. Savaitės pradžioje politinį nepasitikėjimą parašais patvirtino 19 iš 25 tarybos narių.

Slaptame balsavime dalyvavo 22 iš 25 Tarybos narių. 16 balsavo už atleidimą, o likusieji – prieš. Valdančiojoje koalicijoje, anot mero G.Čepulio, buvo nutarta, kad naujasis administracijos direktorius bus siūlomas iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos. Meras patvirtino, kad galimas kandidatas yra Eligijus Dargis.

V.Bandžiukas iš pareigų atleidžiamas nuo vasario 10 dienos. Pareigas laikinai perims jo pavaduotojas Aivaras Rudnickas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min