Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejų švenčia Rekreacijos ir turizmo katedra

Rekreacijos ir turizmo katedros destytojai
KU nuotr. / Rekreacijos ir turizmo katedros dėstytojai
Šaltinis: 15min
0
A A

Rekreacijos ir turizmo katedra šiais metais, švenčianti 10 metų gimtadienį, kviečia visus – dėstytojus, rekreacijos ir turizmo specialybės studentus ir absolventus – susiburti ir prisiminti RT katedros istoriją, pasidžiaugti dabartimi ir pažvelgti į praeitį.

Rekreacijos ir turizmo katedra, įkurta 2001 metais buvusiai Rekreacijos katedrai pasidalijus į dvi, per dešimtį metų pasižymėjo ne tik Klaipėdos universiteto, bet ir Klaipėdos miesto bei visos šalies mastu.

Išleista ne viena profesionali Rekreacijos ir turizmo specialistų laida, vadovėliai tapę pagrindu turizmo specialybės studentus rengiančioms Lietuvos aukštosioms mokykloms, surengtos kelios nacionalinės ir tarptautinės konferencijos, dalyvauta tarptautiniuose projektuose.

Nuo pat susikūrimo Rekreacijos ir turizmo specialybė buvo itin populiari. Šiuo metu tai antroji tarp populiariausių specialybių Klaipėdos universitete, o studijuojančių šią specialybę gretos kasmet pasipildo vis didesniu studentų skaičiumi. Dabar Rekreacijos ir turizmo bakalauro dieninėse studijose studijuoja 162 studentai, į šį skaičių dar neįtraukti studijuojantys bakalauro neakivaizdinių ir sutrumpintų, bei magistrantūros studijų programose.

„Kasmet augantis Rekreacijos ir turizmo specialybės studentų skaičius leidžia tikėti, kad Rekreacijos ir turizmo katedra gyvuos dar ne vieną dešimtį metų! O jau studijuojančius, studijavusius ir dėstančius Rekreacijos ir turizmo katedroje kviečiame dalyvauti renginyje RT 10 kelionė „Pasveikinkim vieni kitus“, penktadienį, 17 val., naktiniame klube „Roxy“, Priestočio g. 9“, – praneša katedros atstovai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min