Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 27d. 07:36

Juliaus Veselkos užuovėja po Seimo nario darbų būdavo atoki kaimo sodyba

Julius Veselka
BFL nuotr. / Julius Veselka

Pirmadienį atėjęs į radijo laidą Seimo narys Julius Veselka nespėjo išgirsti žurnalisto klausimo: „Kaip gyvenate?” Staiga sustreikavus širdžiai politikas mirė, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Pastaruoju metu „tvarkiečiams” atstovavęs politikas buvo vienas aktyviausių parlamentarų – Seimo posėdžių metu pasisakydavo kone kiekvienu svarstomu klausimu. Kartais J.Veselka vos nesukeldavo muštynių Seimo salėje, garsėjo ir atviromis, gatvės stiliui artimomis kalbomis apie kasdienį gyvenimą.

Po darbų sostinėje savaitgaliais, švenčių dienomis ir per atostogas J.Veselka skubėdavo į atokų Ukmergės rajono Užulaukio kaimo vienkiemį.

Maždaug penki kilometrai nuo Siesikų miestelio esanti, prie miško prisiglaudusi sodyba toli gražu nepanaši į pavyzdinę. Čia visko daug: įvairios technikos ir pastatų, visokių ūkio reikmenų, į krūvas suverstų šiaudų ritinių.

Žinia apie tėvo mirtį ūkininką Gediminą Veselką pasiekė darbų įkarštyje – į atvykusį sunkvežimį vedant keturis užaugintus jaučius, skirtus skersti.

Čia yra registruotas ir J.Veselkos ekologinis gyvulininkystės ūkis.

Šiais metais jis buvo deklaravęs turįs beveik 114 hektarų žemės, kurios didžioji dalis – apie 99 hektarai – nuosava. Ūkyje auginami 73 mėsiniai galvijai.

Užulaukyje kaimynai parlamentarą matydavo kone kiekvieną savaitgalį – jis dirbo ne tik ūkyje, bet ir dar turėjo laiko pasirūpinti čia laikomomis bitėmis.

Vasarą J.Veselką dažnai atlydėdavo ir žmona Antanina. Juodu yra užauginę sūnų Gediminą ir dukterį Dalią.

Temos: 1 Julius Veselka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min