Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 06:00

Juodasis solidarumas

Savivaldybės darbuotojai jungiasi juodai solidarumo akcijai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Savivaldybės darbuotojai buriasi į juodąją solidarumo akciją.

Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos nariai buvo raginami šiandien į darbą ateiti apsirengę juodais drabužiais. Tokia solidarumo akcija sąjunga nori palaikyti nuo spalio 1 d. iš darbo atleidžiamus kolegas.

„Vilniaus miesto taryba patvirtino naują savivaldybės administracijos struktūrą, kuri įsigalios nuo spalio 1 d. Tą dieną visi tiksliai sužinos, kiek žmonių atleidžiama ir kurie jų tiksliai neteks darbo. Mes tam iš esmės nepritariame, suprantame, kaip kolegoms bus „lengva“ tokioje darbo rinkoje susirasti darbą, todėl organizuojame taikią protesto ir solidarumo akciją“, – pasakojo profesinės sąjungos pirmininkas Darius Šalūga. Jo tvirtinimu, juodai apsirėdę savivaldybės darbuotojai išreikš savo palaikymą išmetamiems kolegoms.

D.Šalūga pasakojo, kad idėja į darbą ateiti juodai apsirengus kilo patiems darbuotojams. „Idėja gimė diskusijų metu, todėl jau iš anksto žinojome, kad ji bus priimta palankiai“, – sakė D.Šalūga.

Šiuo metu iš daugiau nei 900 savivaldybės darbuotojų profesinei sąjungai priklauso apie 750 žmonių. Savivaldybė atleidimo lapelius yra įteikusi daugiau nei 200 darbuotojų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min