2026-06-23 11:04 Atnaujinta 2026-06-23 11:05

Juozas Olekas mano, kad Seimo nariams būtų patogiau turėti nustatytas atostogas

Seimo pirmininkas socialdemokratas Juozas Olekas sako, kad ir šioje kadencijoje reikėtų bandyti įteisinti parlamentarų atostogas. Jo teigimu, tai palengvintų Seimo narių gyvenimą.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Juozas Olekas
Juozas Olekas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Iš tikrųjų paprasčiau būtų turėti (įstatyme nustatytas atostogas – BNS), man atrodo, tada būtų labiau apibrėžti dalykai“, – antradienį Seime žurnalistams sakė jis.

Parlamento pirmininkas tvirtino mėginsiąs šį klausimą kelti kalbėdamas su frakcijų seniūnais.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą